“TikTok” zvaigzne Iluzionists Edžus aicina uz ilūziju šovu “Iluzionists Edžus ūdenī”

Karājoties gandrīz stundu ar galvu uz leju 40 metru augstumā, ko tiešraidē skatījās vairāki tūkstoši cilvēku, Iluzionists Edžus izsludina aizraujošu ilūzijas šovu tūri “Iluzionists Edžus ūdenī” pa Latviju. Šī gada rudenī skatītājus sagaida šovi ar jauniem un pārsteidzošiem trikiem, kas Baltijas valstīs vēl līdz šim nav redzēti. Viens no tūres pasākumiem 29. oktobrī plkst. 19:00 notiks Bauskas Kultūras centrā.

Iluzionists, kam sociālajā platformā “TikTok” seko vairāk kā 270 000 cilvēku un kurš savu vārdu ir ierakstījis Ginesa rekordu grāmatā, savā šovā rādīs ilūzijas, kas pārsteigs ikvienu apmeklētāju. “Veidojot šovu, iedvesmojos no pasaules slavenākajiem iluzionistiem kā Harija Hudīni, Deivida Bleina, Deivida Koperfīlda un citiem, lai pēc vakara ikviens varētu būt gandarīts par lieliski pavadītu laiku,” saka Iluzionists Edžus.

Ar pārsteigumu, spriedzes un humora piepildīto šovu iluzionists priecēs septiņās Latvijas pilsētās: Rīgā, Jelgavā, Valmierā, Liepājā, Ventspilī, Jēkabpilī un Bauskā.

“Demonstrēšu izbēgšanu no ūdens kastes, būs stand-up komēdija, roku veiklības triki, hipnoze, asprātīgas psiholoģiskas spēles ar skatītājiem un mēģināšu radīt cilvēkos izbrīnu vēl dažādos citos veidos!” atklāj Iluzionists Edžus. Šovos piedalīsies arī  izcilais bundzinieks Sanijs Bondars, kurš šovu atspirdzinās ar kolosālu sitaminstrumentu pavadījumu.

Biļešu cenas – 10, 18 un 25 eiro. Biļetes uz šoviem iespējams iegādāties biļešu pārdošanas tīklā “Ticketshop”: ŠEIT

Pasākumu organizē: SIA “Iluzionists Edžus”

Ziņa publicēta 2023. gada 24. augustā

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*