Uzvedumu “Starp trijām upēm un debesīm”

Maija sākums iezīmējas kā patriotisku svētku laiks kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas, tāpēc atskatīsimies uz tikpat patriotisku un unikālu uzvedumu “Starp trijām upēm un debesīm”.

Laikmetīgās dejas multimediālais uzvedums ir Bauskas kultūras centra komandas un talantīgu mākslinieku – domubiedru uzdrīkstēšanās radīt unikālu multimediālu laikmetīgās dejas uzvedumu “Starp trijām upēm un debesīm”, kas caur simboliem, spēcīgu muzikālo pavadījumu, mūsdienīgu horeogrāfiju un vēsturiskiem video ierakstiem, iezīmēja spilgtus notikumus, kas norisinājušies Bauskā no tās rašanās brīža līdz pat mūsdienām.

Autori ir radoši baušķenieki: Līga Stankeviča (librets), Pēteris Upelnieks (mūzika), Gatis Zotovs (scenogrāfija), Marcis Plavins (video), Sabīne Neilande (horeorāfija).

Uzvedumā piedalījās ap 100 bērnu un jauniešu no laikmetīgās dejas apvienības «LDM5», Bauskas kultūras centra (BKC) deju grupas «Lēra», tautas deju ansambļa «Jandāls» un studijas. Himnas dziedājumu izpildīja Jauktais koris “Mežotne” ar diriģenti Mārīti Jonkus.

Fona balsis ierunāja godājamie novadnieki – aktieri Lāsma Kugrēna un Uldis Dumpis.

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*