Yang Chuanxi un Yang Zhao gleznu izstāde “Mēs dzīvojam Bauskā”

Bauskas muzejā 24. maijā plkst. 16.30 notiks Yang Chuanxi un Yang Zhao gleznu izstādes “Mēs dzīvojam Bauskā” atklāšana. Izstāde apskatāma līdz 18. jūnijam.

Izstādē savus darbus eksponē ķīniešu mākslinieku ģimene, kura tagad dzīvo Bauskā. Smalki niansētajās eļļas gleznās un akvareļos jūtama apkārtējās vides ietekme un tās maigā spēka pieskāriens.
Yang Chuanxi absolvējis Sičuanas Tēlotājmākslas akadēmijas eļļas glezniecības nodaļu. Viņš ir piedalījies dažādos dizaina projektos, kuros ir atzinīgi novērtēts un saņēmis godalgas. Pašlaik mākslinieks ir atgriezies pie savas pirmās mīlestības – glezniecības. Viņa glezniecības filozofija liks jums domāt un interesēties par apkārt esošo pasaules skaistumu.
Yang Zhao mīl dzeju un glezniecību. Viņa ir strādājusi par mākslas redaktoru avīzē. Savās gleznās māksliniece ar bērna acīm vēro pieaugušo pasauli, viņas glezniecība ir tīra un skaista.  Yang Zhao darbus ir iecienījuši kolekcionāri. Skaistā Latvijas ainava, īpaši Bauskas apkārtne, ir iedvesmojusi mākslinieci jaunām, radošām idejām. Jaunākajai  darbu sērijai  viņa ir devusi nosaukumu “Zemes dzeja”.
Mākslinieki cer uz skatītāju atzinību un grib dāvināt izstādes apmeklētājiem poētismu ikdienas dzīvē.

Pasākuma laikā tikšanās ar  Yang Chuanxi un Yang Zhao.

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*