Zāļu dienas tirgus Bauskā ieskandinās vasaras saulgriežus

21. jūnijā no plkst. 16.00 līdz plkst. 20.00 Bauskā notiks ikgadējais Zāļu dienas tirgus, kas šogad norisināsies zaļajā pļaviņā pie t/c RIMI, pulcējot dažādus mājražotājus, amatniekus un citus tirgotājus.

Vasaras saulgriežu andeli kuplinās un par lustīgu svētku muzikālo atmosfēru rūpēsies kantrimūzikas grupa Groove Diggers. Fonā skanot saulgriežu noskaņu mūzikai un sanākušo ļaužu čalām, tirdziņā varēs iegādāties gardumus, ko likt svētku galdā – sieru, gaļas izstrādājumus, konditorejas izstrādājumus, našķus, medus produktus, vīnu u.c. Tāpat būs iespējams padomāt par jaunu Jāņu dienas sagaidīšanas tērpu, jo piedāvājumā pircēji atradīs arī lina kleitas, cepures, plecu lakatus, tautiskās jostas un rotaslietas. Tirdziņā būs nopērkamas arī dažādas dāvanas – koka izstrādājumi, kalumi, pinumi, sveces, kosmētika un dažādi tekstilizstrādājumi.

Šogad Zāļu dienas tirgū Bauskā piedalīsies kopumā 44 tirgotāju – amatnieku un mājražotāju –, piedāvājot daudzveidīgu preču sortimentu, lai ikviens apmeklētājs atrastu ko sev tīkamu.

Pasākuma apmeklētāji var tikt fotografēti un/vai filmēti. Fotogrāfijas un audiovizuālais saturs var tikt atspoguļots presē, sociālajos tīklos un citos Bauskas Kultūras centra publicitātes materiālos nākotnē.

Ziņa publicēta 2024. gada 10. jūnijā

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (1)

  • Elita

    Pļaviņa pie Rimi stāv ūdens pēc lietus.Un to vajadzēja novērst.Vai uzlikt bodi ar gumijas zābakiem.

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*