BAUSKA TASTE 2023 / OTRĀ DIENA

4. un 5. augustā Bauskas Pilskalna parka estrādē pulcēsies tūkstošiem mūzikas cienītāju, lai jau piekto reizi piedzīvotu neaizmirstamu satikšanos starp trijām upēm un festivāla “Bauska TASTE” debesīm.

Festivālā būs iespēja nobaudīt labākās garšas “Bauskas alus dārzā”, izrotāties dizaina tirdziņā “Tasterāde”, pavadīt laiku ar ģimeni bērnu zonā “Cido Kids mantu kaste” un ļauties citām izklaides iespējām. Vienā no festivāla rāmākajām zonām tiks iekārtota “GEGE ģimenes istaba”, kurā parūpēties par festivāla mazāko apmeklētāju labsajūtu. Abas festivāla dienas tā darbosies līdz plkst. 22:00. “GEGE ģimenes istabā” bez maksas būs pieejams viss nepieciešamais ērtai mazuļu pārtīšanai un pabarošanai – autiņbiksītes, mitrās salvetes un paladziņi. Teritorijā tiks iekārtoti dažādi atpūtas stūrīši un viedtālruņu uzlādes stacija.

Biļetes uz festivālu “Bauska TASTE” pieejamas visās “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē: IEGĀDĀJIES BIĻETI

Līdz festivāla dienai divu dienu biļetes cena ir 40 eiro, bet vienas dienas biļete maksā 25 eiro. Apmeklētājiem no 12 līdz 17 gadu vecumam un cilvēkiem ar II grupas invaliditāti divu dienu biļete maksā 35 eiro, bet vienas dienas – 21 eiro. Senioru divu dienu biļetes cena šobrīd ir 37 eiro, bet vienas dienas – 23 eiro. Saglabājot ģimenēm draudzīga festivāla statusu, Latvijas Goda ģimenes apliecības “3+ ģimenes karte” īpašniekiem biļešu iegādei iepriekšpārdošanā tiks piemērota 10% atlaide no jebkuras kategorijas biļetes cenas. Atlaides saņēmējiem pie festivāla ieejas līdz ar biļeti būs jāuzrāda arī Latvijas Goda ģimenes apliecība “3+ ģimenes karte” un personu apliecinošs dokuments. Bērniem līdz 11 gadu vecumam (ieskaitot) un cilvēkiem ar I grupas invaliditāti ieeja festivālā ir bez maksas.

Aicinām ņemt vērā, ka festivāla dienā biļešu cena pieaugs. Festivāla dienās (4. un 5. augusts) divu dienu biļetes cena būs 45 eiro, bet vienas dienas biļete maksās 30 eiro. Apmeklētājiem no 12 līdz 17 gadu vecumam un cilvēkiem ar II grupas invaliditāti divu dienu biļete maksās 40 eiro, bet vienas dienas biļete – 25 eiro. Vēršam uzmanību, ka festivāla dienās, pērkot biļetes kasē pie festivāla ieejas, Latvijas Goda ģimenes apliecības “3+ ģimenes karte” atlaide biļetēm netiks piemērota.

Festivāla dienās biļešu kase un aproču maiņas punkts šogad tiks ierīkoti gravā netālu no festivāla ieejas – virzoties pa eju ar skatu uz ieejas pusi, grava atrodas apmeklētājam kreisajā pusē.

Bauskas Kultūras centra biļešu kases darba laiks – katru darba dienu no plkst. 09:00 līdz plkst. 18:00, sestdienās no plkst. 10:00 līdz plkst. 14:00. Svētdienās kase ir slēgta. Aicinām ņemt vērā, ka 4. un 5. augustā Bauskas Kultūras centra biļešu kase pircējiem būs slēgta. Šajās dienās festivāla biļešu iegādei aicinām izmantot “Biļešu Paradīze” tīmekļvietni.

Vairāk informācijas par festivālu: BAUSKA TASTE 2023

Uz tikšanos starp trijām upēm un festivāla debesīm Bauskā! Un atceries – nekad nav par vēlu mums satikties!

Ziņa publicēta 2023. gada 27. jūlijā

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*