Viss, kas jāzina festivāla “Bauska TASTE 2023” apmeklētājiem

4. un 5. augustā Bauskas Pilskalna parka estrādē pulcēsies tūkstošiem mūzikas cienītāju, lai jau piekto reizi piedzīvotu neaizmirstamu satikšanos starp trijām upēm un festivāla “Bauska TASTE” debesīm. Piedāvājam apkopojošu informāciju par festivāla norisi un programmu.
Programma

Festivāla pirmajā dienā (4. augusts) uz “Pils skatuves” kāps “Bel Tempo” (18:15), “Sudden Lights” (19:45), “Triānas Parks” (21:30), OZOLS un Latvijas Radio Bigbends (23:15) un “Astro’n’out” (00:45). Savukārt pie “Parka skatuves” klausītājus pulcēs “Pacific K” (16:30), AVÉI (17:30), “Kautkaili” (19:00), Aminata (20:45) un Lapsene (22:30). Par ballīšu nakts atmosfēru gādās DJ Rudd (23:30) un DJ Aspirins (01:30).

Sestdienā (5. augusts) apmeklētājus uz “Pils skatuves” sagaidīs KATŌ (16:15), Žoržs Siksna (17:45), Linda Leen (19:15), SHIPSEA (21:00), grupa “The Sound Poets” (23:00) un dziesmu konkursa “Eirovīzija” sensācija no Lietuvas – grupa “The Roop” (00:45). Taču “Parka skatuvē” klausītājus priecēs Gatis Pāvils Breijers (14:30), Edgars Kārkliņš (15:30), “Audiokvartāls” (17:00), Vēstnieks (18:30), “Rīgas Modes” (20:15), “Mazais Princis” (22:00) un reperis ROLANDS ČE (00:00). Uz festivāla otrās dienas noslēguma svinībām visas nakts garumā aicinās DJ Linda Samsonova (01:00).

Programma ar mākslinieku uzstāšanās laikiem pieejama arī: FESTIVĀLA PROGRAMMA

Biļetes

Biļetes uz festivālu “Bauska TASTE” pieejamas visās “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē: IEGĀDĀJIES BIĻETI

Līdz festivāla dienai divu dienu biļetes cena ir 40 eiro, bet vienas dienas biļete maksā 25 eiro. Apmeklētājiem no 12 līdz 17 gadu vecumam un cilvēkiem ar II grupas invaliditāti divu dienu biļete maksā 35 eiro, bet vienas dienas – 21 eiro. Senioru divu dienu biļetes cena šobrīd ir 37 eiro, bet vienas dienas – 23 eiro. Saglabājot ģimenēm draudzīga festivāla statusu, Latvijas Goda ģimenes apliecības “3+ ģimenes karte” īpašniekiem biļešu iegādei iepriekšpārdošanā tiks piemērota 10% atlaide no jebkuras kategorijas biļetes cenas. Atlaides saņēmējiem pie festivāla ieejas līdz ar biļeti būs jāuzrāda arī Latvijas Goda ģimenes apliecība “3+ ģimenes karte” un personu apliecinošs dokuments. Bērniem līdz 11 gadu vecumam (ieskaitot) un cilvēkiem ar I grupas invaliditāti ieeja festivālā ir bez maksas.

Aicinām ņemt vērā, ka festivāla dienā biļešu cena pieaugs. Festivāla dienās (4. un 5. augusts) divu dienu biļetes cena būs 45 eiro, bet vienas dienas biļete maksās 30 eiro. Apmeklētājiem no 12 līdz 17 gadu vecumam un cilvēkiem ar II grupas invaliditāti divu dienu biļete maksās 40 eiro, bet vienas dienas biļete – 25 eiro. Vēršam uzmanību, ka festivāla dienās, pērkot biļetes kasē pie festivāla ieejas, Latvijas Goda ģimenes apliecības “3+ ģimenes karte” atlaide biļetēm netiks piemērota.

Festivāla dienās biļešu kase un aproču maiņas punkts šogad tiks ierīkoti gravā netālu no festivāla ieejas – virzoties pa eju ar skatu uz ieejas pusi, grava atrodas apmeklētājam kreisajā pusē.

Bauskas Kultūras centra biļešu kases darba laiks – katru darba dienu no plkst. 09:00 līdz plkst. 18:00, sestdienās no plkst. 10:00 līdz plkst. 14:00. Svētdienās kase ir slēgta.

Aproces

Lai apmeklētājiem nevajadzētu stāvēt rindā pie festivāla ieejas, no 31. jūlija līdz 4. augustam festivāla aproces iespējams saņemt aproču maiņas punktā Bauskas Kultūras centra klientu apkalpošanas centrā no plkst. 09:00 līdz 18:00. Katram festivāla apmeklētājam aproču maiņas punktā jāierodas personīgi, jo aproce uzreiz tiks aplikta ap roku. Aproču apmaiņas punktā aproci iespējams apmainīt tikai divu dienu un piektdienas biļešu īpašniekiem. Apmeklētājiem, kas iegādājušies sestdienas biļeti, aproci būs iespējams samainīt pie festivāla ieejas. Festivāla aproces pie ieejas būs iespējams saņemt arī apmeklētājiem ar divu dienu un piektdienas biļetēm.

Telšu pilsētiņa un autostāvvieta

Spilgtākiem festivāla iespaidiem guļvietu iespējams iekārtot telšu pilsētiņā, kas ierīkota mītiem apvītajā Ķirbaksalā. Palikšana telšu pilsētiņā ir iekļauta biļetes cenā – tā ir bez maksas.

Festivāla “Bauska TASTE” teritorijā transporta līdzekļus novietot nav iespējams. Vietējie iedzīvotāji uz festivālu aicināti doties ar kājām, taču pilsētas ciemiņi savus spēkratus var atstāt kādā no bezmaksas stāvlaukumiem Bauskas pilsētas teritorijā. Informācija par bezmaksas stāvlaukumiem apkopota: ŠEIT

Noteikumi

Lai festivāls aizritētu vienīgi drošā un patīkamā gaisotnē, teritorijā aizliegts ienest pārtikas produktus, dzērienus un alkoholiskos dzērienus. Noteikums neattiecas uz speciālo pārtiku bērniem. Tāpat aizliegts ienest lietussargus, narkotiskās vielas un pasākumu apmeklētāju drošību apdraudošas vielas un priekšmetus. Bez saskaņošanas ar organizatoru aizliegts izmantot profesionālo foto/video tehniku un dronu. Ar festivāla noteikumiem iespējams iepazīties: NOTEIKUMI

Tā kā festivāls ir notikums visai ģimenei, arī šogad teritorijā ar prieku tiks gaidīti suņi.

Bērnu zona

Lai “Bauska TASTE” kļūtu par patīkamu pirmo festivāla pieredzi visai ģimenei, teritorijā tiks iekārtota atsevišķa bērnu zona “Cido Kids mantu kaste”, kurā par vienreizēju samaksu jaunākie atpūtnieki varēs baudīt daudzveidīgas un aizraujošas aktivitātes divu dienu garumā. Bērnu zona festivāla jaunākos apmeklētājus 4. un 5. augustā gaidīs līdz plkst. 23:00. Aicinām padomāt par maiņas drēbēm un apaviem, jo tie mazajiem varētu noderēt pēc ballītes “Cido Kids mantu kastē”.

“Cido Kids mantu kastē” kopā ar pasākumu aģentūru “Smaidu darbnīca” varēs izbaudīt dažādu veidu piepūšamās atrakcijas, lielos ziepju burbuļus, radošās darbnīcas, satikšanos ar animācijas seriāla varoņiem Bingu, Sonix, Cūciņu Pepu un “Ķepu patruļas” suņiem, lielformāta dārza spēles, putu ballīti, kino un mazuļu stūrīti ar IGLU bumbu baseinu, daudzveidīgus konkursus, stafetes un citas košas norises.

“Cido Kids mantu kaste” biļešu cena divu dienu apmeklējumam bērniem no 3 gadu vecuma ir 15 eiro, bet vienas dienas apmeklējums bērniem no 3 gadu vecuma maksā 10 eiro. Bērniem līdz 2 gadu vecumam (ieskaitot) ieeja ir bez maksas. Norēķinus pie ieejas bērnu zonā būs iespējams veikt tikai skaidrā naudā. Pavadošajai personai ieejas biļete nav jāiegādājas.

Vairāk par bērnu zonu: ŠEIT

Cita noderīga informācija

4. augustā festivāls savus vārtus vērs plkst. 16:00, taču 5. augustā pirmie apmeklētāji tiks gaidīti jau no plkst. 14:00. Gan piektdienā, gan sestdienā aizrautīgākie vasaras svinētāji festivālā tiks aicināti uzturēties līdz pat plkst. 05:00.

Festivālā būs iespēja nobaudīt labākās garšas “Bauskas alus dārzā”, izrotāties dizaina tirdziņā “Tasterāde” un ļauties citām izklaides iespējām. Vienā no festivāla rāmākajām zonām tiks iekārtota “GEGE ģimenes istaba”, kurā parūpēties par festivāla mazāko apmeklētāju labsajūtu. Abas festivāla dienas tā darbosies līdz plkst. 22:00. “GEGE ģimenes istabā” bez maksas būs pieejams viss nepieciešamais ērtai mazuļu pārtīšanai un pabarošanai – autiņbiksītes, mitrās salvetes un paladziņi. Tāpat ģimenes istabā bez maksas būs pieejams arī biezenīšu kompliments no “Rūdolfs”. Teritorijā tiks iekārtoti dažādi atpūtas stūrīši un viedtālruņu uzlādes stacija.

Sakarā ar festivāla “Bauska TASTE” uzbūves darbiem no 31. jūlija līdz 3. augustam Bauskas Pilskalna parks apmeklētājiem būs slēgts.

Norises aktualitātēm seko līdzi festivāla “Facebook” lapā un sociālās platformas “Instagram” profilā, kā arī mājaslapā https://bauskataste.lv/.

Ziņa publicēta 2023. gada 27. jūlijā

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*