Bauskas Kultūras centra norises aprīlī

Aprīlis Bauskas Kultūras centrā tiks pavadīts pavasara zīmē – gaidītie “Vimbu svētki”, kā arī dažādi jauni un svaigi kultūras notikumi.

6. aprīlī no plkst. 10.00 Bauskas Kultūras centrā notiks pavasara andele, kurā andelēsies ar sieviešu, vīriešu un bērnu apģērbiem, apaviem, aksesuāriem un citiem spožiem un vērtīgiem atradumiem.

7. aprīlī plkst. 17.00 Bauskas Kultūras centrā viesosies “Pannas teātris” ar komēdiju “Viņi melo labāk”. Izrādes režisors Juris Rijnieks, autors Artūrs Dīcis, bet galvenajās lomās iejutīsies aktieri Aldis Siliņš un Ģirts Ķesteris. Biļetes IZPĀRDOTAS.

13. aprīlī plkst. 16.00 Bauskas Kultūras centrā notiks Bauskas apriņķa koru parāde “Melngaiļa taktīs”. Ieeja bez maksas.

18. aprīlī plkst. 18.00 Bauskas Kultūras centrā notiks izklaidējoša erudīcijas spēle “Prāta spēles Latvijas kauss”. Latvijas kausā var piedalīties ikviens, kurš sevī jūt vajadzību meklēt atbildes uz mūžīgajiem un laicīgajiem jautājumiem, un sacensties ar citiem. Spēļu dalībniekiem nav noteikts vecuma ierobežojums, un dalība pasākumā ir bez maksas.

Līdz 18. aprīlim Bauskas Kultūras centrā apskatāma Tautas fotostudijas “Bauska” fotoizstāde Pavasari gaidot”.

21. aprīlī no plkst. 10.00 pie Bauskas stadiona, Mūsas upes krastā notiks pavasarīgs pasākums visai ģimenei “Vimbu svētki”. Šeit gaidāmas dažādas izglītojošas un interesantas aktivitātes lieliem un maziem, Labas gribas makšķerēšanas sacensības, svētku tirdziņš, muzikāli priekšnesumi, kā arī citas aizraujošas nodarbes.

28. aprīlī plkst. 13.00 Bauskas Kultūras centrā tiks demonstrēta režisores Alises Zariņas debijas pilnmetrāžas filma “Blakus”.

Ziņa publicēta 2019. gada 2. aprīlī

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*