Bauskas Kultūras centrs novembrī piedāvā

Novembra sākumā atklāsim Bauskas Kultūras centra amatiermākslas kolektīvu radošo sezonu, taču atlikušo mēnesi aizvadīsim patriotiskās noskaņās. Vairāk par gaidāmajiem notikumiem lasi rakstā!

5. novembrī Bauskas Kultūras centrā virmos svētku noskaņa, jo iestādes amatiermākslas kolektīvi pēc divu gadu pārtraukuma sanāks kopā, lai koncertdienā “KOPU KOPĀ” atklātu savu jauno sezonu. No plkst. 15:00 baušķeniekiem tiks piedāvāts apmeklēt četrus dažādus koncertus, kuros kolektīvu dalībnieki ar lielu aizrautību demonstrēs savu prasmi dziedāt, dejot un spēlēt. Vairāk par kopīgo sanākšanu uzzini: ŠEIT (Ieeja bez maksas)

8. novembrī plkst. 19:00 Bauskas Kultūras centrā gaidāma Valmieras drāmas teātra viesizrāde “Mēs, roks, sekss un PSRS” (režisors Jānis Znotiņš) – stāsts par jauniem cilvēkiem, kuri 1985. gadā piedzīvoja leģendāro grupas “Pērkons” koncertu Ogres estrādē un tam sekojošo vilciena izdemolēšanu. Izrādes notikumu centrā ir trīs jauni cilvēki, kuru alkas pēc neatkarības no vecākiem un iepriekšējo paaudžu uzskatiem sakrīt ar lielajām, kolektīvajām, gaisā jūtamajām alkām pēc pārmaiņām un brīvības. Izrādē skanēs arī grupas “Pērkons” mūzika, katrai dziesmai kļūstot par nozīmīgu daļu no stāsta. (Biļetes – “Biļešu Paradīze” kasē un tiešsaistē, 16, 18 un 20 EUR)

9. novembrī plkst. 19:00 visi Edvīna Zariņa mūzikas un talanta piekritēji tiek ielūgti uz leģendārā mūziķa dzimšanas dienai veltītu grupas “Dakota” koncertu Bauskas Kultūras centrā. (Biļetes – “Biļešu Paradīze” kasē un tiešsaistē, 15, 18 un 20 EUR)

11. novembrī plkst. 17:00 pie Brīvības pieminekļa “Par Latvijas brīvību kritušiem” Brīvības bulvārī tiks aizvadīts piemiņas brīdis, lai godinātu Latvijas brīvības cīņās kritušos varoņus. Norises noslēgumā tiks organizēts kopīgas lāpu gājiens līdz Bauskas Rātslaukumam. Paužot cieņu mūsu tautas varoņiem, iedzīvotāji visas dienas garumā aicināti pie pieminekļa nolikt svecītes un ziedus.

Tāpat šajā dienā plkst. 19:00 Bauskas Kultūras centrā tiks demonstrēta režisora Viestura Kairiša spēlfilma “Janvāris”, kuras notikumi risinās 1991. gada janvārī. Filmas centrā ir jaunie kinematogrāfisti, kuri ir tālu no jebkādas politiskās dzīves, taču apstākļi viņus ierauj laikmeta notikumu centrā un liek izdarīt izvēli. (Biļetes – “Biļešu Paradīze” kasē un tiešsaistē, 4 EUR)

12. novembrī plkst. 12:00 Bauskas Kultūras centrā notiks muzikāls uzvedums bērniem “HOPS UN ČIKS!”, kura laikā jaunākie baušķenieki kopā ar dziedātāju Lauri Valteru varēs piedzīvot aizraujošu stāstu par zaķiem Bannijiem un ielēkt košajā Brīnumu zemē. (Biļetes – “Biļešu Paradīze” kasē un tiešsaistē, 9, 10 un 12 EUR)

15. novembrī plkst. 18:00 ļaujies elpu aizraujošam cirka šovam “Cirks no Citas Planētas”. Skatītāji kopā ar cirka māksliniekiem nonāks interesantajā nākotnē, kur neiespējamais un pārdabiskais kļūst par realitāti. (Biļetes – “Biļešu Paradīze” kasē un tiešsaistē, 7, 8, 9 un 10 EUR)

18. novembrī plkst. 17:00 pulcēsimies Bauskas Rātslaukumā, lai grupas “Pērkons” koncertā kopīgi svinētu Latvijas Republikas proklamēšanas 104. gadadienu, dziedot līdzi nozīmīgākajām grupas kompozīcijām, kas Atmodas laikā spēcinājušas mūsu tautu. (Ieeja bez maksas)

Biļetes uz maksas norisēm iegādājies visās “Biļešu Paradīze” tirdzniecības vietās un tiešsaistē: ŠEIT

Aktualitātēm un jaunumiem par norisēm Bauskas Kultūras centrā aicinām sekot līdzi ierakstiem sociālās platformas “Facebook” lapā“Instagram” profilā, kā arī mājaslapā www.kultura.bauska.lv.

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*