Amatiermākslas sezonas atklāšanas koncertdiena “KOPU KOPĀ”

2022-11-05 15:00 - 19:00
Novembra pirmajā sestdienā, 5. novembrī, Bauskas Kultūras centrā virmos svētku noskaņa, jo iestādes amatiermākslas kolektīvi pēc divu gadu pārtraukuma sanāks kopā, lai koncertdienā “KOPU KOPĀ” atklātu savu jauno sezonu. No plkst. 15:00 baušķeniekiem tiks piedāvāts apmeklēt četrus dažādus koncertus, kuros kolektīvu dalībnieki ar lielu aizrautību demonstrēs savu prasmi dziedāt, dejot un spēlēt.

Koncertdienu plkst. 15:00 atklās Bauskas Tautas teātra skečs “Astroloģija”, pēc kura ar deju priecēs Eiropas deju kopa “Vēlreiz”, līnijdeju grupa “Hot Boots” un mūsdienu deju grupa “Lēra”.

Otrajā koncertā plkst. 16:10 ar skanīgu dziesmu uzmundrinās folkloras kopa “Trejupe”, vokālais ansamblis “Eliksīrs” un sieviešu vokālais ansamblis “Adoramus”.

Trešais koncerts sāksies plkst. 17:10, un tajā sadziedāsies visi Bauskas Kultūras centra kori – senioru koris “Sarma”, jauktais koris “Dzīle” un jauktais koris “Mežotne”.

Koncerta dienas noslēgumā plkst. 18:10 uz Kalna ielas 18 skatuves dēļiem kāps senioru deju kolektīvs “Senbiguļi”, vidējās paaudzes deju kolektīvs “Biguļi” un vidējās paaudzes deju kolektīvs “Mēmele”.

Visas dienas garumā izstāžu zālē un foajē nama viesiem būs iespējams apskatīt gleznošanas studijas “Meistars Gothards” izstādi “Satikšanās” un tautas fotostudijas “Bauska” izstādi “Latvijai”.

Vairāk par norisi: ŠEIT

Ieeja visos koncertos ir bez maksas.

Pasākuma apmeklētāji var tikt fotografēti un/vai filmēti. Fotogrāfijas un audiovizuālais saturs var tikt atspoguļots presē, sociālajos tīklos un publicitātes materiālos.

Related upcoming events

  • 2023-12-10 16:00 - 2023-12-10 18:00
    No 15. novembra vēl mēnesi šajā gadā grupa “The Sound Poets” aicina ienirt astoņos akustiskās programmas “Pie vienas uguns’’ koncertos. Viens no koncertsērijas pieturpunktiem 10. decembrī plkst. 16:00 būs arī Bauskas Kultūras centrs.

    Grupas solists Jānis Aišpurs: “Akustiskajos koncertos pavasarī mums kopā tik sirsnīgi gāja, ka esam nolēmuši turpināt iesākto un apciemot vēl vairākas koncertvietas. Gaidām gan jaunas tikšanās, gan atkalsatikšanās. Un arī šā cikla ietvaros gaidāmi vēl kādi jaunumi, kuriem jānogatavinās.”

    Biļetes cena – 18, 20, 25 un 30 eiro. Biļetes iegādei jau pieejamas visās “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē: ŠEIT

    Pasākumu organizē: SIA “TSP Music”