Festivāls “Bauska TASTE 2023”

4. un 5. augustā Bauskas Pilskalna parka estrādē pulcēsies tūkstošiem mūzikas cienītāju, lai jau piekto reizi piedzīvotu neaizmirstamu satikšanos starp trijām upēm un festivāla “Bauska TASTE” debesīm.

Festivālā būs iespēja nobaudīt labākās garšas “Bauskas alus dārzā”, izrotāties dizaina tirdziņā “Tasterāde”, pavadīt laiku ar ģimeni bērnu zonā “Cido Kids mantu kaste” un ļauties citām izklaides iespējām. Vienā no festivāla rāmākajām zonām tiks iekārtota “GEGE ģimenes istaba”, kurā parūpēties par festivāla mazāko apmeklētāju labsajūtu. Abas festivāla dienas tā darbosies līdz plkst. 22:00. “GEGE ģimenes istabā” bez maksas būs pieejams viss nepieciešamais ērtai mazuļu pārtīšanai un pabarošanai – autiņbiksītes, mitrās salvetes un paladziņi. Teritorijā tiks iekārtoti dažādi atpūtas stūrīši un viedtālruņu uzlādes stacija.

Biļetes uz festivālu “Bauska TASTE” pieejamas visās “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē: IEGĀDĀJIES BIĻETI

Līdz festivāla dienai divu dienu biļetes cena ir 40 eiro, bet vienas dienas biļete maksā 25 eiro. Apmeklētājiem no 12 līdz 17 gadu vecumam un cilvēkiem ar II grupas invaliditāti divu dienu biļete maksā 35 eiro, bet vienas dienas – 21 eiro. Senioru divu dienu biļetes cena šobrīd ir 37 eiro, bet vienas dienas – 23 eiro. Saglabājot ģimenēm draudzīga festivāla statusu, Latvijas Goda ģimenes apliecības “3+ ģimenes karte” īpašniekiem biļešu iegādei iepriekšpārdošanā tiks piemērota 10% atlaide no jebkuras kategorijas biļetes cenas. Atlaides saņēmējiem pie festivāla ieejas līdz ar biļeti būs jāuzrāda arī Latvijas Goda ģimenes apliecība “3+ ģimenes karte” un personu apliecinošs dokuments. Bērniem līdz 11 gadu vecumam (ieskaitot) un cilvēkiem ar I grupas invaliditāti ieeja festivālā ir bez maksas.

Aicinām ņemt vērā, ka festivāla dienā biļešu cena pieaugs. Festivāla dienās (4. un 5. augusts) divu dienu biļetes cena būs 45 eiro, bet vienas dienas biļete maksās 30 eiro. Apmeklētājiem no 12 līdz 17 gadu vecumam un cilvēkiem ar II grupas invaliditāti divu dienu biļete maksās 40 eiro, bet vienas dienas biļete – 25 eiro. Vēršam uzmanību, ka festivāla dienās, pērkot biļetes kasē pie festivāla ieejas, Latvijas Goda ģimenes apliecības “3+ ģimenes karte” atlaide biļetēm netiks piemērota.

Vairāk informācijas par festivālu: BAUSKA TASTE 2023

Uz tikšanos starp trijām upēm un festivāla debesīm Bauskā! Un atceries – nekad nav par vēlu mums satikties!

Pasākuma apmeklētāji var tikt fotografēti un/vai filmēti. Fotogrāfijas un audiovizuālais saturs var tikt atspoguļots presē, sociālajos tīklos un publicitātes materiālos.

 

Related upcoming events

 • 2024-04-20 11:00 - 2024-04-20 16:00
  Bauska ir viena no Latvijas vimbu makšķerēšanas galvaspilsētām, tāpēc 20. aprīlī ar dzīvo mūziku, kūpinātu vimbu smaržu, Labas gribas makšķerēšanas sacensībām un citām nodarbēm Mūsas upes labajā krastā (Krasta iela pie Bauskas stadiona) notiks jau sestie “Vimbu svētki”. Šogad ar izglītojošām aktivitātēm apmeklētāji tiks aicināti pievērsties ūdens piesārņojuma un tā samazināšanas tēmai, bet uz svētku skatuves kāps mūziķis Arturs Gruzdiņš ar koncertprogrammu “Drošības festivāls”, muzikālā apvienība “Gapoljeri” un grupa “Kautkaili”.

  Kā secinājuši vides eksperti, tad Lielupes upju baseinu apgabalā labā ekoloģiskajā kvalitātē ir tikai 8% upju, tāpēc šajos svētkos kopā ar zinošiem speciālistiem tiks aplūkots, kādas sekas atstāj ūdens piesārņojums, kā tas nokļūst zivīs un ko darīt, lai ikdienā katrā mājā būtu pieejams tīrs dzeramais ūdens?

  Lai pievilinātu brangāko lomu, arī šogad visagrāk, no plkst. 07:30 svētku dienu uzsāks Labas gribas makšķerēšanas sacensību dalībnieki, kuru skaits Mūsas upes krastos pērn sasniedza 95 copmaņus. Aicinām ņemt vērā, ka reģistrācija sacensībām notiks svētku dienā pirms starta. Lai reģistrētos, dalībniekiem līdzi jāņem derīga makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību karte, kā arī personas apliecinošs dokuments (ID karte vai pase).

  Kamēr copes entuziasti ļausies makšķerēšanas priekam, citi svētku svinētāji no plkst. 11:00 varēs baudīt Latvijā pazīstamu mūziķu uzstāšanos, izzinošas spēles, radošas nodarbes, iepirkties mājražotāju tirdziņā un vēl. Šogad uz svētku skatuves kāps asprātīgā muzikālā apvienība “Gapoljeri” un nostalģiskā popa grupa “Kautkaili”, bet jaunākos apmeklētājus ar koncertprogrammu “Drošības festivāls” iedrošinās mūziķis Arturs Gruzdiņš.

  Video ieskats 2023. gada svētkos: SKATIES!

  Aktualitātēm un jaunumiem aicinām sekot līdzi “Vimbu svētki” sociālo tīklu profilos – “Facebook” lapā un “Instagram” kontā, kā arī mājaslapā https://kultura.bauska.lv/.