Koncerts “Ceļā uz deju svētkiem”

Iesildoties 19. martā gaidāmajai skatei, 5. martā plkst. 17:00 Bauskas Kultūras centrā koncertā “Ceļā uz deju svētkiem” satiksies četri Bauskas deju kolektīvi – Bauskas Kultūras centra vidējās paaudzes deju kolektīvs “Mēmele”, Bauskas Kultūras centra tautas deju ansamblis “Jandāls” un TDA “Jandāls” studija, kā arī Bauskas Bērnu un jauniešu centra deju kolektīvs “Mēmelīte”.

Nozīmīga sastāvdaļa no gatavošanās Dziesmu un deju svētkiem ir nervu kutinošās skates, kas dejotājiem sāksies jau šajā nedēļas nogalē – 3. martā. Šajā reizē pirmās skates tiks aizvadītas Rīgā un tad stafete tiks nodota tālāk uz reģioniem. Bauskas dejotājiem nozīmīgā deju skate notiks 19. martā Īslīces kultūras namā, bet skates repertuāra izloze vadītājiem – 6. martā.

Vairāk par koncertu lasi: ŠEIT

Ieeja bez maksas.

Related upcoming events

  • 2023-12-10 16:00 - 2023-12-10 18:00
    No 15. novembra vēl mēnesi šajā gadā grupa “The Sound Poets” aicina ienirt astoņos akustiskās programmas “Pie vienas uguns’’ koncertos. Viens no koncertsērijas pieturpunktiem 10. decembrī plkst. 16:00 būs arī Bauskas Kultūras centrs.

    Grupas solists Jānis Aišpurs: “Akustiskajos koncertos pavasarī mums kopā tik sirsnīgi gāja, ka esam nolēmuši turpināt iesākto un apciemot vēl vairākas koncertvietas. Gaidām gan jaunas tikšanās, gan atkalsatikšanās. Un arī šā cikla ietvaros gaidāmi vēl kādi jaunumi, kuriem jānogatavinās.”

    Biļetes cena – 18, 20, 25 un 30 eiro. Biļetes iegādei jau pieejamas visās “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē: ŠEIT

    Pasākumu organizē: SIA “TSP Music”