Koru mūzikas koncerts “Dzen mūs salapot, Saule!”

11. martā plkst. 17:00 Bauskas Kultūras centrā izskanēs koru mūzikas koncerts “Dzen mūs salapot, Saule!”. Koncertā piedalīsies jauktais koris “Medera” (diriģente Gunta Vāvere), jauktais koris “Balti” (diriģente Maija Branka), jauktais koris “Vilce” un “Sidrabe” (diriģenti Farhads Stade un Guntis Pavilons) un jauktais koris “Mežotne” (diriģente Mārīte Jonkus).

“Ar koncerta vadmotīvu – „Dzen mūs salapot, Saule!” – mēs turpinām pēcpandēmijas pirmā koncerta vēstījumu – „Saule, atslēdz  mums acis” (no J.Jančevska un I. Zanderes dziesmas “Koki”). Kad tās nu vaļā, visiem kopā jāsalapo. Tāpat kā kokiem pavasarī, arī mums pašiem jāspēj atrast to dzinuli un uzmundrinājumu no dabas spēkiem un katram sevī, lai spētu nepagurt, tiekties un salapot, kļūstot stiprākiem, jūtošākiem, liedētākiem. Sajust to atbildību, ka esam Dziesmu svētku gaidīšanas finiša taisnē,” pārdomās dalās jauktā kora “Mežotne” diriģente un koncerta organizatore Mārīte Jonkus.

Vairāk par koncertu lasi: ŠEIT

Ieeja bez maksas.

 

Related upcoming events

 • 2023-04-16 15:00 - 2023-04-16 17:00
  2023. gads dziedātājam Dzintaram Čīčam ir 30. dzīves gads, un tam par godu mūziķis dosies ilgi gaidītā koncerttūrē pa dzimto Latviju. 16. aprīlī plkst. 15:00 viens no tures koncertiem izskanēs arī Bauskas Kultūras centrā.

  Jubilejas koncerta programma sastāv no divām daļām: pirmajā – tikai čigānu tautasdziesmas, bet otrajā – tikai Čīčas populārākās dziesmas – “Likteņlīnijas”, “Vijolnieks”, “Tu esi vasarā”, “Nāc un dziedi”, “Dāvaja Māriņa” čigānu valodā un citas. Kopā ar solistu dziesmas atskaņos instrumentālā grupa Anatolija Livčas vadībā.

  Biļetes cenas – 10, 15, 20 un 25 eiro. Biļetes uz koncertu nopērkamas “Biļešu Paradīzes” kasēs un tiešsaistē: ŠEIT

  Pasākumu organizē: Biedrība “Koncertu Paradīze”

 • 2023-05-14 16:00 - 2023-05-14 18:00
  Leģendārais dziedātājs, mūziķis un daudzpusīgais mākslinieks Igo, kura vārds ir kā latviešu mūzikas kvalitātes zīmols, savu 60 gadu jubilejas tūri  ar koncertiem un izstādēm visā Latvijā turpinās arī šogad. 14. maijā plkst. 16:00 mūziķis ar koncertu viesosies arī Bauskas Kultūras centrā.

  Kopā ar jubilāru uz skatuves kāps gan mūziķi, ar kuriem jubilārs savas karjeras laikā sadarbojies, gan komponisti, kuri rakstījuši dziesmas tieši Igo balsij, un koncertos skanēs Igo “zelta repertuārs” – dziesmas, kuras viņš dziedājis kopā ar grupām “Līvi”, “Remix”, “Liepājas brāļi”, gan fragmenti no Zigmara Liepiņa rokoperas “Lāčplēsis”, operas “Parīzes Dievmātes katedrāle” un citiem darbiem, kas bijuši svarīgi gan Igo, gan Latvijai. Koncertā piedalīsies pavadošā grupa komponista Jāņa Strazda vadībā.

  Biļešu cenas – 15, 20 un 25 eiro. Biļetes pieejamas “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē: ŠEIT

  Pasākumu organizē: SIA “Art Management Group”

 • 2023-08-19 19:00 - 2023-08-19 21:00
  Vasarā atgriešanos uz skatuves piedzīvos leģendārās grupas "Zodiaks" mūziķi, komponistam Jānim Lūsēnam atkal apvienojot savulaik populāro duetu – Zigfrīdu Muktupāvelu, Maiju Lūsēnu un ģitāristu Aivaru Gudro. Grupas "Zodiaks" vērienīgās atvadu turnejas koncerts Bauskas Pilskalna parka estrādē gaidāms 19. augustā plkst. 19:00. 

  Šajā vakarā, 45 gadus kopš grupas dibināšanas, pēdējo reizi vienotā programmā izskanēs kosmiska instrumentālā mūzika (”Pasific”, “Rock on ice”, “Provincial Disco”, “Zodiac”) un populārākās dziesmas („Taisnība”, “Vējš”, “Tēvu zeme”, “Manas mīļākās puķes”, “Pūt, vējiņi”,  „Mirušais gadsimts”, “Dziedi jel”, “Bohēmieša dziesma”, “Viegls rokenrols pa radio” u.c.). Ar šiem koncertiem grupas mūziķi nolēmuši pateikt lielo PALDIES saviem ilggadējiem faniem un līdzjutējiem. Kopš grupas aktīvās darbības pārtraukšanas 90. gados "Zodiaks" tikai retas reizes sanācis uz koncertiem, no kuriem katrs kļuvis par ievērojamu notikumu mūzikas dzīvē.

  Biļetes uz koncertu iegādājies "Biļešu Paradīze" kasēs un tiešsaistē: ŠEIT

  Pasākumu organizē: SIA "Izklaides producentu grupa 7"