Raimonda Paula un Paulas Saijas koncerts “Pauls un Paula. Jauns vārds”

Atklājot Bauskas Kultūras centra iekštelpu koncertu sezonu, 11. septembrī plkst. 17:00 ar savu jauno koncertprogrammu “Pauls un Paula. Jauns vārds” Bauskas Kultūras centrā viesosies maestro Raimonds Pauls un jaunā dziedātāja Paula Saija.

Koncertā skanēs komponista slavenie hiti, kā arī jaunas dziesmas ar Jāņa Petera un Guntara Rača dzeju. Kopā ar Maestro un jauno dziedātāju Paulu Saiju muzicēs arī Raimonds Macats (taustiņinstrumenti), Edvīns Ozols (bass) un Artis Orubs (sitaminstrumenti).

Biļetes cena – 20 un 25 eiro. Biļetes iegādei pieejamas visās “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē: https://ej.uz/BauskasKC

Vairāk par koncertu: ŠEIT

Vēršam uzmanību, ka pasākuma apmeklētāji var tikt fotografēti un/vai filmēti. Fotogrāfijas un audiovizuālais saturs var tikt atspoguļots presē, sociālajos tīklos un publicitātes materiālos.

Related upcoming events

  • 2022-10-08 15:00 - 2022-10-08 17:00
    Bauskas Mūzikas un mākslas skola turpina koncertu ciklu “Dzimuši Bauskai”, 8. oktobrī plkst. 15:00 aicinot uz Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas un Baldones Kultūras centra apvienotā jauniešu simfoniskā orķestra “Draugi” koncertu, kura sastāvā muzicē arī Bauskas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi.

    Muzikālo pēcpusdienu “iesildīs” kolektīva draugi - BMMS pūtēju orķestris kapelmeistara Aigara Dziļuma vadībā.

    Ieeja bez maksas.

    Pasākumu organizē: Bauskas Mūzikas un mākslas skola