Septembrī Bauskas Kultūras centrā viesosies maestro Raimonds Pauls un Paula Saija

Atklājot Bauskas Kultūras centra iekštelpu koncertu sezonu, 11. septembrī plkst. 17:00 ar savu jauno koncertprogrammu “Pauls un Paula. Jauns vārds” Bauskas Kultūras centrā viesosies maestro Raimonds Pauls un jaunā dziedātāja Paula Saija.

Koncertā sava talanta pārbaudi ar laimes sajūtu piedzīvos līdz šim plašākai publikai nezināma, jauna dziedātāja Paula Saija, kuras vizītkarte ir skanīgs un dziļš balss tembrs. Šarmantās balss īpašniece, kandavniece paralēli studijām Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas džeza un populārās mūzikas nodaļā, jau aktīvi sevi pieteikusi gan kā meistarīgu bekvokālisti, gan pārliecinošu solisti. Klausītāji būs liecinieki jaunam izaicinājumam Paulas muzikālajā ceļā.

Koncertā skanēs komponista slavenie hiti, kā arī jaunas dziesmas ar Jāņa Petera un Guntara Rača dzeju. Kopā ar Maestro un jauno dziedātāju Paulu Saiju muzicēs arī Raimonds Macats (taustiņinstrumenti), Edvīns Ozols (bass) un Artis Orubs (sitaminstrumenti). Domājot par gaidāmo notikumu, komponists Raimonds Pauls uzsver, ka nav šī koncerta centrs, bet gan tikai pianists, kurš piespēlē. Publikas atzinība un mīlestība dziedātājai Paulai Saijai būs jāiekaro pašai.

Biļetes cena – 20 un 25 eiro. Biļetes iegādei pieejamas visās “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē: https://ej.uz/BauskasKC

Bauskas Kultūras centra biļešu kases darba laiks – katru darba dienu no plkst. 09:00 līdz plkst. 18:00, sestdienās no plkst. 10:00 līdz plkst. 14:00. Svētdienās kase ir slēgta.

Vēršam uzmanību, ka pasākuma apmeklētāji var tikt fotografēti un/vai filmēti. Fotogrāfijas un audiovizuālais saturs var tikt atspoguļots presē, sociālajos tīklos un publicitātes materiālos.

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*