“VĒLREIZ” – 10 “ANNAS DANČOS” / Senioru deju festivāls

Jau devīto reizi Bauskā sabrauks Eiropas deju kolektīvi no visas Latvijas, lai satikšanos dejā svinētu Senioru deju festivālā “Annas danči”. Šoreiz festivāls būs īpašs, jo tā laikā savu 10 gadu jubileju svinēs arī festivāla organizatores Ineses Smilškalnes vadītā Bauskas Kultūras centra Eiropas deju kopa “Vēlreiz”.

Ieeja pasākumā ir bez maksas, uzrādot personu apliecinošu dokumentu un derīgu Covid-19 vakcīnas vai pārslimošanas sertifikātu.

Related upcoming events

 • 2024-04-20 11:00 - 2024-04-20 16:00
  Bauska ir viena no Latvijas vimbu makšķerēšanas galvaspilsētām, tāpēc 20. aprīlī ar dzīvo mūziku, kūpinātu vimbu smaržu, Labas gribas makšķerēšanas sacensībām un citām nodarbēm Mūsas upes labajā krastā (Krasta iela pie Bauskas stadiona) notiks jau sestie “Vimbu svētki”. Šogad ar izglītojošām aktivitātēm apmeklētāji tiks aicināti pievērsties ūdens piesārņojuma un tā samazināšanas tēmai, bet uz svētku skatuves kāps mūziķis Arturs Gruzdiņš ar koncertprogrammu “Drošības festivāls”, muzikālā apvienība “Gapoljeri” un grupa “Kautkaili”.

  Kā secinājuši vides eksperti, tad Lielupes upju baseinu apgabalā labā ekoloģiskajā kvalitātē ir tikai 8% upju, tāpēc šajos svētkos kopā ar zinošiem speciālistiem tiks aplūkots, kādas sekas atstāj ūdens piesārņojums, kā tas nokļūst zivīs un ko darīt, lai ikdienā katrā mājā būtu pieejams tīrs dzeramais ūdens?

  Lai pievilinātu brangāko lomu, arī šogad visagrāk, no plkst. 07:30 svētku dienu uzsāks Labas gribas makšķerēšanas sacensību dalībnieki, kuru skaits Mūsas upes krastos pērn sasniedza 95 copmaņus. Aicinām ņemt vērā, ka reģistrācija sacensībām notiks svētku dienā pirms starta. Lai reģistrētos, dalībniekiem līdzi jāņem derīga makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību karte, kā arī personas apliecinošs dokuments (ID karte vai pase).

  Kamēr copes entuziasti ļausies makšķerēšanas priekam, citi svētku svinētāji no plkst. 11:00 varēs baudīt Latvijā pazīstamu mūziķu uzstāšanos, izzinošas spēles, radošas nodarbes, iepirkties mājražotāju tirdziņā un vēl. Šogad uz svētku skatuves kāps asprātīgā muzikālā apvienība “Gapoljeri” un nostalģiskā popa grupa “Kautkaili”, bet jaunākos apmeklētājus ar koncertprogrammu “Drošības festivāls” iedrošinās mūziķis Arturs Gruzdiņš.

  Video ieskats 2023. gada svētkos: SKATIES!

  Aktualitātēm un jaunumiem aicinām sekot līdzi “Vimbu svētki” sociālo tīklu profilos – “Facebook” lapā un “Instagram” kontā, kā arī mājaslapā https://kultura.bauska.lv/.