Guntara Rača autorvakars “Mīlestība ir”

Bauskas Kultūras centrā 6. novembrī plkst. 14.00 norisināsies Guntara Rača autorvakars “Mīlestība ir”.

Jaunā dzejoļu grāmata “Mīlestība ir” klajā nāca 22. augustā. Tajā iekļauti vairāk nekā 100 jauni dzejoļi. Katrai grāmatai papildus pievienots CD ar 15 dziesmu akustiskajām versijām, kuras izpilda Zigfrīds Muktupāvels, Intars Busulis, Ivo Fomins, Jānis Narkevics Jr., Tomass Kleins, Katrīna Bindere, Kristena Cīrule un pats autors. Visu šo dziesmu vārdi arī atrodami grāmatā. CD bez grāmatas atsevišķi nav pieejams, bet dziesmas ir atrodamas visās populārākajās straumēšanas un lejupielādes platformās visā pasaulē.

Lai ar grāmatu iepazīstinātu lasītājus, autors “Dzejas dienu” laikā, šajā septembrī un oktobrī, ar īpašu akustisko grāmatas programmu, uzstāsies nelielos kultūras namos un bibliotēkās, sniedzot bezmaksas autorkoncertus sekojošās vietās: Vilce (10.09), Daugavpils (11.09), Viesīte (12.09), Trapene (13.09), Bārta (14.09), Bērzaine (17.09), Kandava (19.09, ieeja ar biļetēm), Mārupe (20.09), Lutriņi (28.09), Prauliena (29.09), Jēkabpils (03.10), Jaunalūksne (04.10), Kalāči (06.10.),Bauska (06.11.) u.c. Paralēli tam vēl ir vairākas tikšanās skolās dažādās Latvijas vietās.

Pats autors par grāmatu saka: “Šie ir pilnīgi jauni dzejoļi par pašu galveno, par mīlestību, par to dievišķo sajūtu, kuru mums ikvienam lemts dzīvē piedzīvot. Tā ir tik liela, ka aptver ne tikai divu cilvēku attiecības, bet arī katra cilvēka attiecības ar saviem bērniem, ar savu valsti, ar saviem draugiem. Patīkamu lasīšanu un klausīšanos!

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*