Janvāris Bauskas Kultūras centrā / 2024

Gadu Bauskas Kultūras centrā iesāksim skanīgi, jo grupa “Baltie Lāči” un solisti Andris Baltacis un Dainis Skutelis ikvienu aicinās sajust un saklausīt Latgali, bet grupa “Galaktika” baušķeniekiem prezentēs savu jaunāko albumu “Mums pieder tik daudz”. Kā jau katru janvāri, arī šogad Bauskā sabraukt deju kolektīvi no visas Latvijas, lai jau astoto reizi sadejotu konkursā “Bigas krūze”. Vairāk par janvāra norisēm Bauskas Kultūras centrā uzzini rakstā!

5. janvārī plkst. 19:00 Bauskas Kultūras centrāuz koncertuzvedumu “Ar Latgali sirdī” gaidīs dziedātāji Andris Baltacis un Dainis Skutelis, kuri apvienojušies vokālā duetā, lai Latgalē dzimušās dziesmās un sirsnībā vēstītu par latgalisko. Akustiskā koncerta skanējumu kuplinās grupa “Baltie Lāči” – Aldis Kise, Deniss Smirnovs, Mārtiņš Leišavnieks un Armands Ozoliņš, bet dejas solī Latgale dziesmas ietērps dejotāji horeogrāfa Ilmāra Dreļa vadībā. (Biļetes – “Biļešu Paradīzes” kasēs, 18 un 20 EUR)

6. janvārī plkst. 16:00 Bauskas Kultūras centrā seniori tiek aicināti uz ikgadējo Jaungada balli. Šogad muzikālo vakaru pie galdiņiem pieskandinās baušķenieku iemīļotais muzikants Albīns Baļčūns. Dalība pasākumā, uzrādot pensionāra apliecību. (Ieeja bez maksas, iepriekš rezervējot galdiņu Bauskas Kultūras centra kasē vai zvanot pa tālruni 63923291.)

19. janvārī plkst. 19:00 viens no populārās šlāgermūzikas grupas “Galaktika” jaunākā albuma “Mums pieder tik daudz” prezentācijas tūres koncertiem notiks arī Bauskas Kultūras centrā. Koncertā abiem grupas dibinātājiem – solistam Normundam Zušam un taustiņinstrumentālistam Vitoldam Gorņevam – pievienosies pavadošā grupa “Crazy Daisy”, kurā muzicē Raitis Keišs (bass), Gatis Ivans (ģitāras), Mikus Rullis (bungas), Haralds Stenclavs (taustiņinstrumenti). (Biļetes – “Biļešu Paradīzes” kasēs, 25 un 30 EUR)

20. janvārī plkst. 16:00 jau astoto reizi uz Bauskas Kultūras centrā sabraukt kolektīvi no visas Latvijas, lai piedalītos konkursā – sadejošanā “Bigas krūze”. Šogad dejas priekā un meistarībā dalīsies vidējās paaudzes deju kolektīvi. (Ieeja bez maksas)

Informējam, ka tautas deju kolektīvu konkurss – sadejošana “Bigas krūze” pārcelts uz 23. martu!

26. janvārī plkst. 14:00 uz sadraudzības koncertu “Ziemas sadancis” Bauskas Kultūras centrā gaidīs Bauskas pilsētas pamatskolas tautas deju kolektīvs. (Ieeja bez maksas)

Informējam, ka plānotais sadraudzības koncerts “Ziemas dancis” ir atcelts!

4. janvārī biedrība “Cerību spārni” Bauskas Kultūras centrā atklās ceļojošo izstādi “Mēs esam un varam”. Izstādes dalībnieki ir 30 personas ar invaliditāti, kuru stāstus biedrība “Cerību spārni” vēlas nodot citiem. Vairāk par izstādi uzzini: ŠEIT

Bauskas Kultūras centra foajē kopīgā izstādē “Uz gaismu” apvienojušās Bauskas Kultūras centra gleznošanas studijas “Meistars Gothards” un Rundāles pagasta “Baltās mājas gleznošanas studijas” dalībnieces.

Izstādes bez maksas apskatāmas Bauskas Kultūras centra biļešu kases darba laikā – katru darba dienu no 09:00 līdz 18:00, sestdienās no 10:00 līdz 14:00. Tāpat izstādes iespējams apmeklēt pirms vai pēc pasākumiem.

Aktualitātēm un jaunumiem aicinām sekot līdzi Bauskas Kultūras centra sociālās platformas “Facebook” lapā un “Instagram” profilā. Lai ziņas par gaidāmajām kultūras norisēm nepazustu sociālo tīklu lentās vai avīžu lappusēs, piedāvājam reģistrēties arī Bauskas Kultūras centra jaunumu vēstulei: ŠEIT

Pasākumu apmeklētāji var tikt fotografēti un/vai filmēti. Fotogrāfijas un audiovizuālais saturs var tikt atspoguļots presē, sociālajos tīklos un publicitātes materiālos.

Ziņa publicēta 2023. gada 29. decembrī

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*