Biedrības “Cerību spārni” ceļojošajā izstādē atklāj 30 cerību pilnus stāstus par cilvēkiem ar invaliditāti

4. janvārī biedrība “Cerību spārni” Bauskas Kultūras centrā atklās ceļojošo izstādi “Mēs esam un varam”.

Izstādes dalībnieki ir 30 personas ar invaliditāti, kuru stāstus biedrība “Cerību spārni” vēlas nodot citiem. Viens no svarīgiem aspektiem, lai atbalstītu cilvēkus ar invaliditāti, ir sabiedrības izpratnes par cilvēku dažādību veicināšanā. Ir svarīgi parādīt, ka mēs visi esam vienādi un līdzvērtīgi. Mums kā sabiedrībai kopumā būtu jārada apstākļi, kuros personas jutos droši, nepiespiesti un nevienā brīdī nejustos atšķirīgi no pārējiem. Mēs ceram, ka izstādes izveidošana palīdzēs iedrošināt apkārtējo sabiedrību neuztvert kādu atšķirīgi kā atsevišķu sabiedrības daļu, bet kā daļu no mums.

Biedrības “Cerību spārni” aizsākums meklējams 2003. gadā, apvienojoties vecāku kopumam, kuriem bija bērni ar invaliditāti. Ideja par biedrības izveidi radās tāpēc, lai vecāki, kuriem ir bērni ar invaliditāti, nezaudētu cerību un rastu iespēju palīdzēt viens otram ikdienas rūpēs.

Biedrība aicina visus Bauskas novada iedzīvotājus un viesus apmeklēt izstādi un izmantot iespēju izlasīt stāstus vai noskatīties video stāstus. Uz vietas būs iespējams apskatīt sociālā uzņēmuma “Visi Var” produkciju, kuru veidojuši cilvēki ar invaliditāti.

Izstāde būs apskatāma līdz janvāra beigām.

Izstādi organizē: Biedrība “Cerību spārni”

Ziņa publicēta 2024. gada 4. janvārī

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*