Oktobra norises Bauskas Kultūras centrā

Oktobrī Bauskas Kultūras centra skatuvi apdzīvos amatiermākslas kolektīvu dalībnieki, teātris un pat jauniešu simfoniskais orķestris. Vairāk par šomēnes gaidāmajām norisēm lasi rakstā!

5. oktobrī plkst. 17:00 Bauskas Centrālā bibliotēka organizē tikšanos ar puspasaules apceļotāju Žigimantu Krēsliņu. (Ieeja bez maksas)

Bauskas Mūzikas un mākslas skola turpina koncertu ciklu “Dzimuši Bauskai”, 8. oktobrī plkst. 15:00 aicinot uz Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas un Baldones Kultūras centra apvienotā jauniešu simfoniskā orķestra “Draugi” koncertu, kura sastāvā muzicē arī Bauskas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi. Muzikālo pēcpusdienu “iesildīs” kolektīva draugi – BMMS pūtēju orķestris kapelmeistara Aigara Dziļuma vadībā. (Ieeja bez maksas)

9. oktobrī plkst. 14:00 piedāvājam noskatīties vēsturisku spiegu trilleri “Suflieris” (Igaunijas, Latvijas, Somijas un Lietuvas kopražojums) – stāstu par militārā izlūkdienesta aģentu, kurš dzen pēdas noslēpumainam Padomju Savienības dubultaģentam Otrā Pasaules kara priekšvakarā. (Biļetes – “Biļešu Paradīze” kasē un tiešsaistē, 4 EUR)

15. oktobrī plkst. 14:00 ar skanīgu koncertu tautas mūzikas atmosfērā klausītājus aizvedīs Bauskas Kultūras centra folkloras kopa “Trejupe” un kolektīva draugi. (Ieeja bez maksas)

16. oktobrī plkst. 18:30 dokumentālās filmas “Māksla nepadoties” veidotāji organizē filmas seansu un tikšanos ar tās veidotājiem un dalībniekiem. Kino darbs atklāj talantīgā novadnieka Mareka Odumiņa dzīvesstāstu. (Ieeja bez maksas)

23. oktobrī plkst. 12:00 radošā apvienība “Teātris un ES” aicina uz jautru izrādi bērniem un vecākiem “Dzeltenā zemūdene” (režisors Armands Ekštets). Izrādes garums – 50 minūtes. (Biļetes – “Biļešu Paradīze” kasē un tiešsaistē, 8, 9 un 10 EUR)

23. oktobrī plkst. 16:00 ANEKDOŠU ŠOVS ielūdz uz humora vakaru pieaugušajiem “ATĻAUSIET JŪS PAKUTINĀT?” (režisors Armands Ekštets), izklaidējot savus skatītājus ar septiņiem jautriem stāstiem par dzīvi. (Biļetes – “Biļešu Paradīze” kasē un tiešsaistē, 9, 11 un 13 EUR)

26. oktobrī plkst. 18:00 Bauskas Kultūras centrā tiks demonstrēta režisora Staņislava Tokalova spēlfilma “Mīlulis” – attiecību drāma, kas uzdod lielos dzīves jautājumus par ētiskām izvēlēm sarežģītās situācijās. (Biļetes – “Biļešu Paradīze” kasē un tiešsaistē, 4 EUR)

29. oktobrī plkst. 18:00 TDA “Jandāls” un TDA “Jandāls” studija kopā ar viesu kolektīviem tautas deju cienītājus gaidīs uz koncertu “Divi, divi, kas tie divi”. (Ieeja bez maksas)

Aktualitātēm un jaunumiem par norisēm Bauskas Kultūras centrā aicinām sekot līdzi ierakstiem sociālās platformas “Facebook” lapā, “Instagram” profilā, kā arī mājaslapā www.kultura.bauska.lv.

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*