Viss, kas jāzina festivāla “Bauska TASTE” apmeklētājiem

Foto: Lelde Feldmane- Zajarska
Foto: Lelde Feldmane- Zajarska

Bauskas Pilskalna parkā 3. un 4. augustā pulcēsies tūkstošiem labas mūzikas un vienreizējas atpūtas cienītāji, lai jau trešo gadu vērienīgi pavadītu festivālu “Bauska TASTE”.

PROGRAMMA
Sestdien, 3. augustā, uz lielās festivāla skatuves kāps – Mesa, Dzelzs vilks, Triana Park, Otra puse, Pirmais kurss, Deniss Pashkevich & Funk Therapy Collective, Ingus Pētersons, Grupa Sigma, Without Borders, Elizabete Gaile, bet par labu nakts mūziku gādās Gribam būt dīdžejas. Mazajā skatuvē muzicēs radio SWH raidījuma “Priekšnams” jaunie mūziķi – Sintija Ģēģere, Alise Haijima, Madara Dzintara, Mārtiņš Grunte, Iveta Baumane & Roberts Pētersons, D.Day’s Family, Bezvēsts pazudušie, Sapņu fragmenti, B-Optimist, Inqognito, dejas kopā ar DJ Emil Deo.

Svētdien, 4. augustā, uz lielās skatuves – The Sound Poets, Autobuss debesīs, Latvian Blues Band, Laika suns, Kris & Oz, CanZone un grupa Kautkaili. Savukārt uz mazās skatuves – Nakts & Ervīns Ruža, Kontraflovs, Brīvrunu projekts un Kreisais Krasts, pēc kura pirmo reizi notiks silent disco jeb klusā disko ballīte.

AKTIVITĀTES
Festivālā “Bauska TASTE” būs iespēja iesaistīties dažādās aizraujošās norisēs – šeit neliels ieskats dažās no tām.

“Magnēts” rīkotajā rogainingā jeb aizraujošā orientēšanās sacensību paveidā skrējiena dalībnieki varēs izvēlēties starp dažādu garumu distancēm, kā arī rīkotāji būs parūpējušies par pašiem mazākajiem sportistiem. Pieteikšanās un detalizētāka informācija pieejama vietnē magnets.lv.

“Kendama Mārupe” teltī varēs vērot kendamas paraugdemonstrējumus, izmēģināt prasmes spēlē, kā arī piedalīties sacensībās. Pirmo reizi festivālā būs iespējams izdejoties klusajā disko, kas notiks mazajā festivāla skatuvē. Organizatori apmeklētājiem būs sagādājuši austiņas, kurās mūzikas skaļumu un kanālu iespējams regulēt pēc paša dejotāja vēlmēm. Aktīvās atpūtas cienītājiem būs iespēja iepazīties ar ūdens sporta veidu skimbordu – programmā paraugdemonstrējumi, mini sacensības iesācējiem un amatieriem, kā arī instruktāža tiem, kuri uz skimborda dēļa kāps pirmo reizi.

“Bauska TASTE” organizatori parūpējušies arī par pašiem mazākajiem apmeklētājiem  – “Kids Wonderland” zonā, samaksājot vienreizēju ieejas maksu piecu eiro apmērā, bērni visu dienu varēs izmantot visas tās piedāvātās atrakcijas – lāzertagu, airsoft šautuvi, putu ballīti sestdienā, burbuļu ballīti svētdienā, piepūšamās atrakcijas, DJ meistarklasi, rotaļu laukumu un citas izklaides iespējas. “Krāsu karuselis” gādās par aizraujošām radošajām darbnīcām un aktīvām laika pavadīšanas iespējām, un pasākumu aģentūra “Party trip” piedāvās dažādas lielformāta spēles, kas būs aizraujošas gan bērniem, gan vecākiem.

Savukārt festivāla mazulīši tiks mīļi gaidīti “Bella Baby Happy” teltī, kur būs ērti pieejams viss mazuļa pārtīšanai nepieciešamais – autiņbiksītes, paladziņi un mitrās salvetes.

BIĻETES
Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu paradīze” kasēs visā Latvijā un tiešsaistē vietnē www.bilesuparadize.lv. Abu dienu biļetes cena 25,- eiro, vienas – 13,-. Bērniem no 12 līdz 17 gadu vecumam (ieskaitot), kā arī pensionāriem un 2. un 3. grupas invalīdiem, uzrādot apliecību, biļetes cena nemainīga – 7,- eiro. Bezmaksas ieeja festivālā ir 1. grupas invalīdiem un bērniem līdz 11 gadu vecumam (ieskaitot). Latvijas Goda ģimenes apliecības “3+ Ģimenes kartes” īpašniekiem tiek piemērota 20% atlaide, iegādājoties biļetes IEPRIEKŠPĀRDOŠANĀ.

Lūdzam ņemt vērā, ka, lai izmantotu biļetes ar atlaižu grupām, festivāla apmeklētājam līdzi jāņem apliecinoši dokumenti.

APROCES
Festivāla aproces no 29. jūlija līdz 3. augustam iespējams saņemt Bauskas Kultūras centra maiņas punktā darbadienās no 09.00-18.00, bet sestdienā no 10.00-14.00. Katram festivāla apmeklētājam aproču maiņas punktā jāierodas personīgi, jo aproce uzreiz tiks aplikta ap roku. Aproces varēs saņemt arī festivālā uz vietas.

AUTOSTĀVVIETA UN TELTS VIETAS
Nakšņošana festivāla telšu pilsētiņā ir bez maksas, autostāvvietas cena – 15,- eiro par katru iebraukšanas reizi. Pilsētā būs izvietotas autostāvvietas norādes.

NOTEIKUMI
Festivālā aizliegts ienest ūdeni, citus dzērienus, alkoholu un ēdienus, izņemot speciālo pārtiku bērniem. Tāpat aizliegts ienest narkotiskas vielas un pasākumu apmeklētāju drošību apdraudošus priekšmetus un/vai vielas. Tāpat festivālā nedrīkst ienākt ar dzīvniekiem, kā arī peldēties pasākuma teritorijā. Ar festivāla noteikumiem vari iepazīties šeit: https://kultura.bauska.lv/festivala-bauska-taste-19-noteikumi/

CITA NODERĪGA INFORMĀCIJA
Festivāls vārtus ver sestdien, 3. augustā plkst. 12.00, teritorija atvērta līdz 4. augusta plkst. 05.00, pēc tam apmeklētāji aicināti ierasties no pulksten 13.00 un labi pavadīt laiku līdz pat pusnaktij.

Uz vietas iegādāties biļetes vai norēķināties par pakalpojumiem festivāla teritorijā varēs tikai skaidrā naudā.

Vairāk informācija par aktivitātēm, norisēm, mūziķu uzstāšanās laikiem pieejama festivāla sociālajos tīklos.

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*