17. decembra svētku tirdziņā Bauskas Rātslaukumā gaidīs Ziemassvētku vecītis, saldumu paciņas un vokālā studija “Pigoriņi”

Lai mudinātu iedzīvotājus dāvanas sarūpēt pie vietējiem ražotājiem, 10., 17. un 23. decembrī no plkst. 11:00 – 15:00 Bauskas Rātslaukumā tiks organizēti trīs dažādi Ziemassvētku tirdziņi. Šajās nedēļas nogalēs pilsētas centrālo laukumu piepildīs grauzdētu mandeļu smarža, dažāda muzikālā programma un iespēja līdzdarboties radošajās darbnīcās.

17. decembra tirgus būs visbagātīgākais, jo tajā piedalīsies visa veida realizējamo preču grupu ražotāji. Tirdziņā būs iespējams iegādāties gan dāvanas, gan eglītes, gan arī dažādus gardumus. Šajā dienā tirgus laukumā būs iespējams satikt arī Ziemassvētku vecīti un rūķus, kuri ar bērniem dosies rotaļās. Turpat rūķu administrācijā Bauskā deklarētajiem pirmsskolas vecuma bērniem būs iespējams izņemt pašvaldības sarūpēto saldumu paciņu. Lai saņemtu paciņu, nepieciešams uzrādīt bērna personas apliecinošu dokumentu (dzimšanas apliecību, pasi vai ID karti). Tie bērni, kuri netiek uz pasākumu, savu saldo velti līdz janvāra beigām varēs izņemt Bauskas apvienības pārvaldes Bauskas pilsētas nodaļā (Uzvaras iela 6).

Par Trešās adventes svētku prieku mūzikā rūpēsies vokālā studija “Pigoriņi”. Bērnu un jauniešu studijas dziedātāji uz pasaku meža skatuves kāps:

  • 11:30 – 11:50
  • 12:30 – 12:50
  • 13:30 – 13:50
  • 14:30 – 14:50

17. decembrī uz radošajām darbnīcām gaidīs lietišķās mākslas studijas “Bauska” dalībnieces, kuras piedāvās izgatavot eglītes rotājumus un svētku kartītes, kā arī radīt kopīgu virteni. Vēl apmeklētājiem būs iespēja izveidot savu kustīgo svētku apsveikumu pie egles, iegriežoties 360 grādu video spinerī.

Visos trīs Ziemassvētku tirdziņos – 10., 17. un 23. decembrī – Bauskas Rātslaukumā vārīsies Pestīšanas armijas Bauskas korpusa tējas katls, kur pret ziedojumiem sanākušie varēs cienāties ar karstu tēju. Lai saudzētu dabu, aicinām ņemt līdzi savu krūzīti!

Aicinām ņemt vērā, ka tirdziņu dienās Bauskas vecpilsētas teritorijās tiks noteikti satiksmes ierobežojumi. 10., 17. un 23. decembrī no plkst. 10:00 līdz plkst. 15:00 Rīgas iela tiks slēgta posmā no Pasta ielas līdz Kalna ielai. Taču Pasta ielas posmā no Plūdoņa ielas līdz Kalna ielai satiksme būs slēgta no plkst. 07:00 līdz plkst. 15:00. Tāpat šajos datumus no plkst. 07:00 līdz plkst. 15:00 būs slēgta arī autostāvvieta pie Bauskas rātsnama.

Radām svētku brīnumu pasaku kopā! Gaidīsim!

Pasākuma apmeklētāji var tikt fotografēti un/vai filmēti. Fotogrāfijas un audiovizuālais saturs var tikt atspoguļots presē, sociālajos tīklos un publicitātes materiālos.

Ziņa publicēta 2023. gada 27. novembrī

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*