Akcijas “Zvaigzne Austrumos” ietvaros varēs nodot dāvanas karadarbībā cietušajiem bērniem

Tu nevari šiem bērniem atdot pazaudēto bērnību, bet ar vienu piepildītu kurpju kasti tu vari viņu sirsniņās ienest daudz prieka. Aicinām sarūpētās kurpju kastes līdz 10. decembrim nodot Bauskas Kultūras centra kasē.

ANO dati liecina, ka puse no kara bēgļiem pasaulē ir bērni – vairāk kā 10 miljonu bērnu ir palikuši bez mājām karadarbības dēļ. Savukārt, miljoniem bērnu uz pasaules dzīvo lielā nabadzībā. Piemēram, Indijas lielāko pilsētu graustu rajonos vien dzīvo 8 miljoni bērnu. Mēs nevaram palīdzēt visiem, bet mēs varam palīdzēt kādam no viņiem!

Akcijas “Zvaigzne austrumos” mērķis ir sagatavot un nogādāt 5000 dāvaniņas karadarbībā cietušajiem bērniem pasaules karstajos punktos.

Četru gadu laikā ap 15 000 kastītes ziedoja bērnudārzi, skolas, uzņēmumi, kolektīvi, draudzes un privātpersonas. Šogad mēs tās nogādāsim irākiešu un sīriešu karā cietušajiem bērniem, kas patvērumu raduši Jordānijā, trūkumcietējiem – ielu bērniem Kalkutā, Indijā un iepriecināsim arī Krievijas – Gruzijas kara bēgļu bērnus Gori nometnē, Gruzijā.

Neļauj savai kurpju kastei putēt plauktā – piepildi to un piedzīvo kā prieks vairojas.

Labdarības akcijā aicināts piedalīties ikviens Bauskas novada iedzīvotājs. Dāvaniņas jāievieto vidēja izmēra kurpju kastē, un tās iespējams sagādāt gan zēniem, gan meitenēm vecumu grupās no 2 līdz 4; 5 līdz 9 vai 10 līdz 14 gadiem. Kara darbības skartie bērni īpaši novērtēs, ja kastītē atradīs mīksto rotaļlietu.

Ieteicamo dāvanu saraksts – mīkstās mantiņas (ne sunīši un cūciņas), lecamauklas, mašīnītes, bumbas, baloni, galda spēles, puzles, zīmuļi, krītiņi, flomāsteri, zīmēšanas bloks, krāsojamā grāmata, šķēres, greznumlietiņas, T-krekliņi, dvielīši, siltas zeķes, cimdi, cepures, silti pledi, zobu birstes, zobu pastas, ziepes, cietās konfektes, ledenes.

Lūgums kastītēs neievietot – šokolādi, riekstus, cepumus, sēklas, viegli plīstošas, kā arī šķidrumu saturošas lietas kā šampūnus, dušas želejas, ziepju burbuļus u.c. Islāma kultūrā nav pieņemts attēlot cilvēku, tāpēc nevajadzētu sūtīt lelles, savukārt no mīkstajām rotaļlietām nav vēlami sunīši un cūciņas. Tāpat dāvanu kastītē lūgums neievietot reliģiskus simbolus, literatūru un spēļu ieročus.

Kurpju kastei nav jābūt iesaiņotai, jo akcijas rīkotāji pirms dāvaniņu sūtīšanas pārbaudīs tās saturu. Ja rodas vēlme kastīti izskaistināt, tad kaste un tās vāks jāiesaiņo atsevišķi.

Par katru kastīti jāziedo ceļa nauda “Baltic Global Initiative” kontā 5 eiro vērtībā, kas segs tās transportēšanas un muitas izdevumus.

Biedrības rekvizīti:
Baltic Global Initiative
Reģ. Nr. 40008229858
Lāčplēša iela 37, Rīga, LV – 1011

Konti ziedojumiem:
A/S SEB Banka
SWIFT: UNLALV2X
LV28UNLA0050022612987

A/S Swedbank
SWIFT: HABALV22
LV19HABA0551039231616

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*