Arī šogad Bauskas Rātslaukumā notiks ikgadējais Zāļu dienas tirgus

22. jūnijā no plkst. 15:00 līdz plkst. 20:00 Bauskas Rātslaukumā notiks ikgadējais mājražotāju un amatnieku Zāļu dienas tirgus. Pasākumu kuplinās Bauskas novada amatiermākslas kolektīvu veidota kultūras programma un radošas aktivitātes.

Svētku kultūras programmu ar ielīgošanas dziesmām plkst. 16:00 atklās Bauskas Kultūras centra folkloras kopa “Trejupe”. Plkst. 18:00 jaunības bezrūpībā ar deju dalīsies Bauskas Kultūras centra tautas deju ansamblis “Jandāls”, bet plkst. 18:40 apmeklētājus priecēs Bauskas Kultūras centra vidējās paaudzes deju kolektīva “Mēmele” dejotāji. Plkst. 19:15 uz svētku skatuves kāps Ceraukstes tautas nama folkloras kopa “Laukam pāri”.

Fonā skanot noskaņu mūzikai un tirgus čalām, tautas lietišķās mākslas studijas ”Bauska” teltī ikviens interesents varēs izgatavot dāvanu maisiņus ar augu lapu un magoņu spiedogiem, kuros ielikt tirdziņā iegādāto “ciema kukuli” vai dāvanu svētku gaviļniekiem Līgai un Jānim. Pacietīgākie apmeklētāji varēs piedalīties grāmatzīmju celošanas meistarklasē kopā ar Aivu Linkeviču.

Šoreiz Zāļu dienas tirgū dalību reģistrējuši ap 40 dažādi mājražotāji un amatnieki, piedāvājot daudzveidīgu preču sortimentu, lai kādā no tirgotāju būdiņām ikviens apmeklētājs atrastu ko sev tīkamu. Tirdziņā varēs iegādāties gardumus, ko likt svētku galdā – sieru, gaļas izstrādājumus, konditorejas izstrādājumus, našķus, vīnu u.c. Tāpat būs iespējams padomāt par jaunu Jāņu dienas sagaidīšanas tērpu, jo piedāvājumā pircēji atradīs arī lina kleitas, cepures, plecu lakatus, tautiskās jostas, rotaslietas un mākslīgo ziedu vainagus. Tirdziņā būs nopērkamas arī dažādas dāvanas – koka izstrādājumi, kosmētika, dvieļi un citi tekstilizstrādājumi.

Šajā dienā Bauskas vecpilsētā noteikti satiksmes ierobežojumi. No 22. jūnija plkst. 14:00 līdz plkst. 21:00 Rīgas iela tiks slēgta posmā no Pasta ielas līdz Kalna ielai. Taču Pasta iela tiks būs slēgta posmā no Plūdoņa ielas līdz Rīgas ielai. No 21. jūnija plkst. 22:00 līdz 22. jūnija plkst. 21:00 tiks slēgts stāvlaukums pie Bauskas Rātslaukuma. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Ziņa publicēta 2023. gada 20. jūnijā

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*