(!) ATCELTAS abas Baibas Sipenieces-Gavares stāvizrādes “Vienreiz jau var”

Informējam, ka abas Baibas Sipenieces-Gavares stāvizrādes “Vienreiz jau var”, kas Bauskas Kultūras centrā tika paredzētas šī gada 20. februārī plkst. 15:00 un plkst. 19:00, organizatori nolēmuši vēlreiz nepārcelt. Šīs izrādes ir atceltas.

Izrādes, kas sākotnēji tika paredzētas 2020. gada 4. aprīlī plkst. 15:00 un plkst. 19:00, pārceltas uz 22. novembri plkst. 14:00 un plkst. 18:00, bet tad atkārtoti pārceltas uz 2021. gada 20. februāri plkst. 15:00 un plkst. 19:00, tiek atceltas.

Nauda par iegādātajām biļetēm interneta pircējiem tiks atgriezta ar pārskaitījumu uz kontu, no kura iegādātas biļetes. Naudu par biļetēm, kas iegādātas “Biļešu Paradīze” tirdzniecības vietās, atpakaļ varēs saņemt “Biļešu Paradīze” kasēs. Lūdzam ņemt vērā, ka sakarā ar ārkārtas situācijas ierobežojumiem tirdzniecības vietas, tostarp Bauskas Kultūras centra kase, līdz valstī esošās ārkārtējās situācijas beigām ir slēgtas.

Pēc ārkārtējās situācijas beigām, kad atkal būs atļauti klātienes pasākumi, tiks izsludināti jaunie izrāžu datumi. Organizatori aicina sekot līdzi informācijai “Biļešu Paradīzes” mājaslapā un Baibas Sipenieces-Gavares sociālajos tīklos “Facebook”, “Instagram”.

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*