“Bauska TASTE” mediju akreditācijas noteikumi un pieteikšanās anketa

MEDIJU PIETEIKŠANĀS ANKETU LEJUPLĀDĒ ŠEIT

Aizpildot mediju akreditācijas pieteikuma anketu, mediju pārstāvis apņemas pienācīgi un precīzi informēt auditoriju par festivālu “Bauska TASTE” gan pirms, gan pēc tā norises. Medijam jāizmanto pareizs pasākuma nosaukums – “Bauska TASTE”.
Akreditācija nav paredzēta reklāmas vai sabiedrisko attiecību aģentūrām, mediju pārstāvjiem, kuri nav žurnālisti, fotogrāfi vai TV/video operatori, kā arī sponsoru pārstāvjiem.
Akreditācijai var pieteikties personas, kuras sasniegušas 18 gadu vecumu.
Dronus jeb bezpilota gaisa kuģus drīkst izmantot tikai iepriekš vienojoties ar mediju koordinatoru.

 1. Pēc organizatoru pieprasījuma, medijam jāsniedz papildu informācija par sevi vai publikāciju/-ām, kas tikusi/-ušas publicēta/-as pēc konkrētā pasākuma apmeklējuma.
 2. Mediju akreditācijas pieteikuma anketa festivālam “Bauska TASTE” 2018, Bauskā (4. un 5. augustā) jāiesniedz līdz 20. jūlijam, aizpildot akreditācijas veidlapu, kas pieejama mājaslapā kultura.bauska.lv un nosūtot uz e-pasta adresi ilze.lujane@bauska.lv.
 3. Lai pieteiktos mediju akreditācijai, pārstāvētajā medijā jābūt vismaz divām publikācijām par festivālu, kas jānorāda mediju akreditācijas pieteikuma anketā, un pēc festivāla norises medijā jāievieto vismaz viena publikācija par festivālu. Pēc izvēles medijs var ievietot publikāciju arī festivāla norises laikā.
 4. Aizpildīta akreditācijas veidlapa negarantē akreditācijas piešķiršanu.
 5. Nepilnīgi vai nepareizi aizpildīta mediju akreditācijas veidlapa var tikt nepieņemta.
 6. Akreditācija tiek apstiprināta vai noraidīta trīs darba dienu laikā kopš pieteikuma iesniegšanas brīža.
 7. Akreditācijas apstiprinājums vai noraidījums tiek nosūtīts elektroniski uz pārstāvja norādīto e-pasta adresi.
 8. Akreditācijas kartes un ieejas aproces no 24. jūlija līdz 3. augustam tiek izsniegtas Bauskas Kultūras centrā, Bauskā, Kalna ielā 18, kā arī festivāla “Bauska TASTE” norises dienās 4. un 5. augustā, ierodoties teritorijā.
 9. Visiem akreditētajiem mediju pārstāvjiem ir tiesības iekļūt aizskatuves zonā.
 10. Visiem akreditētajiem mediju pārstāvjiem tiek piešķirta bezmaksas auto stāvvieta.
 11. Visiem akreditētajiem mediju pārstāvjiem festivāla laikā jāievēro festivāla organizatoru norādījumi, kā arī festivāla noteikumi.
 12. Aizpildot akreditācijas formu, mediju pārstāvis apliecina, ka visa šajā veidlapā sniegtā informācija ir pareiza un ka viņš ir iepazinies ar pasākuma mediju akreditācijas un pasākuma noteikumiem.
 13. Festivāla organizators patur tiesības atņemt mediju pārstāvim piešķirto mediju karti, ja tas pārkāpis festivāla noteikumus vai mediju pārstāvju akreditācijas noteikumus.

Mediju koordinatore:
Ilze Lujāne
e-pasts: ilze.lujane@bauska.lv
Tel. Nr. 29795463

Pastāsti citiem:
 • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

 • vārds *

 • e-pasts *

*