Animācijas filma Bauskas pilī par D’Artanvau un trīs musketsuņu piedzīvojumiem

Piektdien, 2023. gada 20. janvārī plkst. 19:00 Bauskas pilī  kino vakars, kura laikā rādīs animācijas piedzīvojumu filmu “D’Artanvau un trīs musketsuņi” (“D’Artacán y los Tres Mosqueperros”).

Animācijas filma ir Aleksandra Dimā klasiskā romāna “Trīs musketieri” atveidojums bērniem. Leģendārā romāna personāži filmā ir dzīvnieki. Galvenie varoņi musketieri ir suņi – D’Artanvau un musketsuņi, savukārt Karaliene Anna ir gudrā un viltīgā lapsa, bet Kardināls Rišeljē ir vilks.

Tāpat kā romānā, arī filmā notikumi risinās Francijā 17. gadsimtā. Jaunais D’Artanvau dodas uz Parīzi, jo sapņo par iespēju pievienoties leģendārajiem musketsuņiem. Nonācis Parīzē, D’Artanvau pierāda musketsuņiem savas prasmes, iegūst viņu uzticību un kopā viņi dodas aizstāvēt karali no ļaunā kardināla Rišeljē plāna pārņemt varu.

Šī animācijas filma ir par draudzību, godu, uzticību un mīlestību, tamdēļ tā būs saistoša un vērtīga ne vien bērniem, bet visai ģimenei. Pirms filmas būs iespējams satikties ar 17. gadsimta sākuma musketieri.

Par filmu: filmas garums – 1h 29 min; animācijas varoņu autors – Klaudio Bierns Boids; režisors – Toni Garcia

Biļetes cena – 3 eiro. Biļetes var iegādāties Bauskas pils muzeja kasē un rezervēt pa tālrruni 63922280, 20011880 vai e-pastu bauskaspils@bauska.lv.

Pasākumu organizē: Bauskas pils muzejs

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*