Jaunā gada sagaidīšanas pasākumā Bauskā uzstāsies Mārcis Auziņš un Normunds Rutulis

31. decembrī plkst. 23:30 baušķenieki un citi interesanti aicināti pulcēties Bauskas Rātslaukumā, lai kopīgos svētkos sagaidītu Jauno gadu.

Mirkli pirms 2024. gada iestāšanās ar gadumijas performanci uzstāsies ģitāras virtuozs Mārcis Auziņš. Pēc pusnakts uz skatuves kāps dziedātājs Normunds Rutulis un Rīgas Slavenais orķestris (Anrijs Grinbergs – bungas, piebalss; Māris Ozols – taustiņinstrumenti; Uldis Beitiņš – ģitāra; Roberts Rasa – bass un piebalss).

“Veidojot repertuāru kopš 1998. gada, tas ir kļuvis pietiekami plašs un kvalitatīvs. 60% tā veido Raimonda Paula dziesmas, kuras lielākoties Maestro sarakstījis speciāli man, tai skaitā arī jaunāko albumu “Man nav žēl”. Tāpat arī mūziķu sastāvs, kas izveidojies gadu gaitā, nu ir kļuvis par manas grupas pamatsastāvu. Kopā muzicējam jau kopš 2001. gada, tādēļ esam ne tikai draugi, bet arī lieliski “saspēlējušies”. Pārvaldām visu Normunda Rutuļa repertuāru, sākot no “Raudāja māte” un beidzot ar jaunāko “Klau, kafiju!”. Jaunā gada pirmajām stundām Bauskā esam sagatavojuši enerģijas un melodiskuma apvienojumu, kas noskaņos dzīvespriecīgam gadam katru klātesošo!” par gaidāmo koncertu stāsta dziedātājs Normunds Rutulis. “Vēl vienu tik saliedētu un saskanīgu kolektīvu uz popmūzikas skatuves mūsdienās atrast nebūs viegli. Mēs ar to lepojamies un savā priekā dalāmies ar ikvienu klausītāju. Enerģijas apmaiņa notiek tikai ar “pluss zīmi”. Skaista latviešu mūzika, profesionāls sniegums un tikai patīkamas emocijas – tas ir galvenais, ko iegūst klausītājs!”

Pasākuma apmeklējums ir bez maksas.

Informējam, ka pasākuma norises dēļ no 31. decembra plkst. 20:00 līdz 1. janvāra plkst. 04:00 iedzīvotājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem Bauskas Rātslaukuma teritorijā. Satiksme nebūs iespējama Rīgas ielas posmā no Pasta ielas līdz Kalna ielai. Savukārt Pasta iela autobraucējiem būs slēgta posmā no Plūdoņa ielas līdz Rīgas ielai. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Detalizētāku informāciju aicinām skatīt zemāk kārtē!

Lai spožs un dzirkstošs 2024. gads! Svinam svētkus kopā!

Pasākuma apmeklētāji var tikt fotografēti un/vai filmēti. Fotogrāfijas un audiovizuālais saturs var tikt atspoguļots presē, sociālajos tīklos un Bauskas Kultūras centra publicitātes materiālos nākotnē.

Ziņa publicēta 2023. gada 19. decembrī

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (1)

  • Jolanta

    Super!!!! Paldies, Bauska :), par koncertu, Jauno gadu sagaidot!!!! Normunds Malacis!!! Enerģijas pilns, ar pozitīvu noskaņu, ar iedvesmu, ar labiem vēlējumiem!!! Papīra salūts, Normunda dziesmas tūkstoš reizes labāks par 1 minūšu salūtu!!!! Atbalstu, novērtēju, priecājos! Laimīgu Jauno Gadu!!!

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*