Jaungada sagaidīšana Bauskā un ballīte kopā ar DJ Arti Dvarionas

Lai kopīgi pavadītu veco un sagaidītu jauno – 2019. gadu, aicinām Bauskas novada iedzīvotājus pulcēties Bauskas rātslaukumā 31. decembrī jau no plkst. 23.30. Šeit tiks demonstrēti video ar aizvadītā gada notikumiem, kā arī baušķenieku video sveicieni. Neilgi pirms pusnakts Bauskas novada priekšsēdētājs Arnolds Jātnieks svinīgi uzrunās novadniekus, bet pusnaktī tiks izdziedāta Latvijas valsts himna, pēc kuras sanākušie aicināti doties uz Mēmeles tiltu, no kura vērot Jaungada salūtu.

Pēc Jaungada sagaidīšanas no plkst. 00.30 notikumu mājā “Baltais briedis” sāksies Jaunā gada svinības kopā ar radio SWH ētera personību, DJ Arti Dvarionas. Biļešu cenas – 10,- eiro vienai personai, bet grupas biļete piecām personām – 40 eiro. Iegādājoties biļetes 1. janvārī, ieeja vienai personai 15,- eiro, bet grupas biļete piecām personām – 60,- eiro.

Informējam, ka šajā dienā no pulksten 22.00 līdz 02.00 naktī tiks slēgta Rīgas iela posmā no Saules ielas līdz Kalna ielai, kā arī Pasta iela posmā no Plūdoņa ielas līdz Rīgas ielai, bet laikā no plkst. 21.00 līdz 02.00 tiks slēgta Mēmeles iela. Savukārt uguņošanas laikā no pulksten 23.55 līdz 00.20 tiks slēgts A7 lielceļa posms no krustojuma uz Draudzības ielu līdz krustojumam uz Plūdoņa ielu.

Ziņa publicēta: 2018. gada 13. decembrī

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*