Jauno mācību gadu ieskandinās kopā ar grupu “Bermudu Divstūris”

Ieskandinot jaunā mācību gada skolas zvanu, 1. septembrī Bauskas novada skolēni un citi interesenti gaidīti uz grupas “Bermudu Divstūris” koncertu Bauskas Rātslaukumā. Koncerta sākums – plkst. 13:00.

Pirmās skolas dienas svinības Bauskas Rātslaukumā sāksies jau no plkst. 11:00, kad skolēni varēs nodoties dažādām izklaides iespējām, ko piedāvās izbraukuma atrakciju parks “Activepark” – izlēkāties piepūšamās atrakcijās, virpuļot orbitron 3 dimensiju šūpolēs, izbraukt drifta kartingu trasi un vēl. Atrakcijas Bauskas vecpilsētas centrā darbosies līdz pat plkst. 16:00.

Tāpat no plkst. 11:00 līdz 16:00 uz radošajām darbnīcām gaidīs Bauskas Bērnu un jauniešu centrs. Apmeklētājiem būs iespēja izgatavot nozīmītes, radīt grāmatzīmi enkaustikas tehnikā, iemēģināt keramikas virpu un degustēt dažādas zaptes.

Plkst. 13:00 ar enerģisku koncertu noskaņojumu noskaņos viena no pieprasītākajām ballīšu grupām Latvijā “Bermudu Divstūris”, kas ar savu performanci spēj iekustināt ikvienu klausītāju jebkurā vecumā. Līdz šim grupa ir izdevusi trīs studijas albumus. Pēdējais no tiem ar nosaukumu “Vidēji Glīts” mūziķu daiļrades piekritēju vērtējumam nodots vien šī gada maijā. Savas pastāvēšanas laikā grupa ir ieguvusi vairākas nominācijas un balvas Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta Mikrofons” pasniegšanas ceremonijā – “Radio hits”, “Labākais albums” un “Gada dziesma”.

Ieeja koncertā un dalība atrakcijās ir bez maksas.

Vēršam uzmanību, ka sakārā ar svinībām šajā dienā būs noteikti satiksmes ierobežojumi. No plkst. 09:00 līdz plkst. 17:00 tiks slēgta Pasta iela posmā no Plūdoņa ielas līdz Rīgas ielai, kā arī Rīgas iela posmā no Saules ielas līdz Kalna ielai. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Pasākuma apmeklētāji var tikt fotografēti un/vai filmēti. Fotogrāfijas un audiovizuālais saturs var tikt atspoguļots presē, sociālajos tīklos un publicitātes materiālos.

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*