Koncertu dienā “KOPU KOPĀ” vienkopus pulcēsies visi Bauskas Kultūras centra kolektīvi

Arī šī gada novembra pirmajā sestdienā, 4. novembrī, Bauskas Kultūras centrā vienkopus pulcēsies visi iestādes amatiermākslas kolektīvi, lai ar koncertu dienu “KOPU KOPĀ” atklātu jaunu radošās darbības sezonu. No plkst. 13:00 interesentiem tiks piedāvāts apmeklēt Bauskas Tautas teātra izrādi “Kompanjones” un divus koncertus, kuros kolektīvu dalībnieki ar lielu aizrautību demonstrēs dziesmas un dejas dažādību. Pasākumu vadīs Bauskas Tautas teātra aktieris Dāvis Zāģers.

Koncertu dienu plkst. 13:00 atklās Bauskas Tautas teātra sadzīves komēdija vienā cēlienā “Kompanjones” (režisore Diāna Freiberga, autore Ināra Šteinberga). Kādas mazpilsētas friziere, kura pirms gada kļuvusi atraitne, nolemj vēlreiz precēties. Kalpone par labu samaksu sola atrast tai ļoti labu precinieku. Bet, kur tādu ņemt? Varbūt, ka piena sievai ir kāds zināms? Kā nu nezinās, par smuku naudiņu, būs smuks kavalieris. Taču galu galā peļņa gandrīz aiziet gar degunu. Par repertuāra izvēli režisore atklāj: “Lugu izvēlējāmies, jo asprātīga un īsa! Ko varētu rādīt, kamēr top lielā izrāde.”

Otrajā koncertā plkst. 15:00 skatītājus sagaidīs jauktais koris “Dzīle” (diriģents Jānis Āboliņš), vokālais ansamblis “Eliksīrs” (vadītāja Marina Lazdiņa), līnijdeju grupa “Hot Boots” (vadītāja Liene Feldmane), Eiropas deju kopa “Vēlreiz” (vadītāja Inese Smilškalne) un deju studija “Lēra” (vadītāja Kitija Upelniece).

Trešais koncerts sāksies plkst. 17:00, un tajā uzstāsies jauktais koris “Mežotne” (diriģente Mārīte Jonkus), senioru koris “Sarma” (diriģente Daina Ārmane), folkloras kopa “Trejupe” (vadītāja Daina Ārmane), vidējās paaudzes deju kolektīvs “Mēmele” (vadītāja Ligita Irbīte), vidējās paaudzes deju kolektīvs “Biguļi” (vadītāja Santa Zemīte), senioru deju kolektīvs “SenBiguļi” (vadītāja Santa Zemīte), tautas deju ansamblis “Jandāls” un TDA “Jandāls” studija (vadītāja Tamāra Maskalāne).

Visas dienas garumā izstāžu zālē un foajē nama viesiem būs iespējams apskatīt tautas fotostudijas “Bauska” izstādi “Latvijai” (vadītājs Arnis Indriks) un gleznošanas studijas “Meistars Gothards” (vadītāja Inga Krolle) izstādi “Rudens ziedi”.

“Amatiermākslas sezonas atklāšanas koncerts ir viena no mūsu ilgākajām pasākumu tradīcijām, un šis ir tas viens brīdis gadā, kad vienkopus sapulcējas visu 17 Bauskas Kultūras centra kolektīvu dalībnieki. Šajā koncertu dienā mēs vēlamies parādīt, cik dažāda un reizē arī kupla ir mūsu amatiermākslas saime, kā arī palepoties ar kolektīvu aizvadītā gada sasniegumiem. Esam priecīgi, ka Bauskā ir tik daudz radošu, izdomas bagātu un darboties gribošu cilvēku, kuri izbrīvē savus darbadienas vakarus kopīgai tradīcijai, bet brīvdienās gatavi priecēt skatītājus gan uz mūsu māju skatuves, gan citās vietās. Īpaši uz koncertu aicināti tie, kuri vēl nav aktīvi kolektīvu dalībnieki, jo ikkatrs skatītājs, noskatoties šo koncertu, pavisam noteikti atradīs savu kolektīvu, kuram pievienoties, jo mūsu namā iespējams ne tikai dziedāt un dejot, bet arī spēlēt teātri, iemēģināt roku gleznošanā un apgūt fotomākslas pamatus. Nāciet, iepazīstiet un kļūstiet par daļu no mūsu kuplā pulka! Par to mēs būsim īpaši priecīgi!” aicina Bauskas Kultūras centra direktors Jānis Dūmiņš.

Koncertu dienas apmeklējums ir bez maksas.

Pasākuma apmeklētāji var tikt fotografēti un/vai filmēti. Fotogrāfijas un audiovizuālais saturs var tikt atspoguļots presē, sociālajos tīklos un publicitātes materiālos.

Ziņa publicēta 2023. gada 17. oktobrī

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*