Martā Bauskā notiks sarunu vakars ar muzikāliem elementiem “Krauze pret Krauzi”

16. martā plkst. 19:00 Bauskas Kultūras centrā iemīļotas TV ētera personības, brāļi Valters un Arnis Krauzes, ielūdz uz sarunu vakaru “Krauze pret Krauzi” vieglā, neformālā gaisotnē ar mūzikas un spēles elementiem. Vakaru vadīs Ojārs Rubenis. Arnis, Valters un Ojārs kopumā viesosies 12 dažādās pilsētās, un katrs vakars būs īpašs un atšķirīgs, jo katrā reizē būs kāds slepenais viesis – kāda visiem labi zināma un sabiedrībā iemīļota personība, kura saistīta ar konkrēto pilsētu.

Abiem brāļiem kopā Jaunajā, 2024. gadā paliek apaļi 100, un tas ir atzīmēšanas vērts. Turklāt katrs no viņiem televīzijas ekrānos atšķirīgās formās un kanālos pavadījis jau 25 skaistus, piedzīvojumiem, izaicinājumiem un pieredzes bagātus gadus – Arnis ziņu dienestā, Valters vairāk humorista ampluā. Izklausās pēc nopietnas pieredzes bagāžas, vai ne? Tāpēc viņiem ir ko teikt un ar ko dalīties! Ar notikumiem, sastaptajiem cilvēkiem, kurioziem un citu pieredzēto.

To, ka šādam pasākumam būs būt, izdomāja Valters Krauze un ievilka šajā avantūrā brāli, un idejai līdzi pavilka arī nozīmīgu Latvijas kultūras personāžu, sabiedrisko darbinieku un Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieri Ojāru Rubeni, kurš kļūs par vakara konferencjē, solot izāzēt abus brāļus, izvilkt ārpus komforta zonas un piešķilt sarunai uguntiņu. Ar Ojāra vadīto LTV raidījumu “Labvakar!” Atmodas laikā brāļi Krauzes uzauguši. Arī par to Valteram, Arnim un Ojāram kopā būs ko parunāt. Vakari solās būs jautri un tajos neiztrūks arī pārsteiguma elementi.

Pasākuma programmā:

  • Sarunu vakars neformālā gaisotnē ar humoru, muzikāliem un spēles elementiem. Sarunas, video stāsti par dzīvi, tās priekiem, kurioziem un likstām, pastāvošo iekārtu u.tml.
  • Lai saruna jeb dialogs būtu kvalitatīvs, ir nepieciešams uzdot pareizos jautājumus, un to vislabāk paveiks neviens cits kā Ojārs Rubenis, pēc izglītības filologs, pēc profesijas žurnālists.
  • Vakara gaitā 5 sarunu raundi un muzikālais pavadījums kopā mūziķu grupa maestro Kristapa Krievkalna vadībā
  • Pārsteigums, slepenais viesis katrā pilsētā savs.

“Ja Tev patīk, ka lietas sauc īstajos vārdos, esi uz Tu ar jokiem un māki pasmieties ne tikai par citiem, bet arī pats par sevi, tad Tev šeit ir jābūt!” aicina organizatori.

Biļetes uz pasākumu jau iespējams iegādāties visās “Biļešu Paradīzes” kasēs un tiešsaistē: ŠEIT

Pasākumu organizē: SIA “IDL Events”

Ziņa publicēta 2024. gada 4. janvārī

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*