Marts Bauskas Kultūras centrā / 2024

Martā zem rūsganajiem Bauskas Kultūras centra jumtiem jau uzplauks pirmās pavasara vēsmas, sev līdzi nesot trīs dzimšanas dienu svinības, Valmieras teātra viesizrādi “Vēlā mīla”, muzikālu sarunu vakaru “Krauze pret Krauzi”, tautas deju kolektīvu konkursu “Bigas krūze 2024”, GARAUŠU LĪKSMĪBAS Kalna ielas 18 urbānajā pagalmā un citas sanākšanas. Vairāk par marta pasākumiem lasi rakstā!

2. martā plkst. 18:00 Bauskas Kultūras centrā notiks jauktā kora “Mežotne” (diriģente Mārīte Jonkus) dzimšanas dienas koncerts “Aizgājušie gadi neaiziet” (Ojārs Vācietis). Koncerta pirmajā daļā izskanēs latviešu komponistu a capella kora dziesmas, bet otrajā daļā korim pievienosies muzikālā apvienība “Labi cilvēki” (vadītājs Paulis Straume). (Ieeja bez maksas)

3. martā plkst. 16:00 pasaules smieklīgākie klauni ar savu gaisa kuģi nosēdīsies Bauskas Kultūras centrā, aicinot uz interaktīvu un izglītojošu šovu visai ģimenei “Klauni kosmosā”. (Biļetes – “Biļešu Paradīzes” kasēs)

9. martā plkst. 18:00 kolektīva 10 gadu jubileju kopā ar draugiem svinēs Bauskas Kultūras centra senioru deju kolektīvs “SenBiguļi” (vadītāja Santa Zemīte), ielūdzot uz koncertu “Kas tur skan?”. (Ieeja bez maksas)

12. martā plkst. 19.00 Bauskas Kultūras centrā gaidāma Valmieras teātra viesizrāde “Vēlā mīla” Māras Ķimeles režijā. Lugas “Vēlā mīla” centrā ir Ludmila, kura neprot dzīvot tikai sev. Viņas lielākā laime ir dzīvot citiem cilvēkiem. Visu savu jaunību viņa ir nodzīvojusi bez mīlestības, pat atteikdamās no sapņa būt mīlētai. Viņa nav precējusies, viņai nav bērnu, un viņas vienīgā ģimene ir viņas tēvs – slavens un cienījams advokāts, kurš nelietīgas nodevības dēļ ir bankrotējis. (Biļetes – “Biļešu Paradīzes” kasēs)

16. martā plkst. 19:00 Bauskas Kultūras centrā iemīļotas TV ētera personības, brāļi Valters un Arnis Krauzes, ielūdz uz sarunu vakaru “Krauze pret Krauzi” vieglā, neformālā gaisotnē ar mūzikas un spēles elementiem. Vakaru vadīs Ojārs Rubenis. “Ja Tev patīk, ka lietas sauc īstajos vārdos, esi uz Tu ar jokiem un māki pasmieties ne tikai par citiem, bet arī pats par sevi, tad Tev šeit ir jābūt!” aicina organizatori. (Biļetes – “Biļešu Paradīzes” kasēs)

21. martā plkst. 19:00 Bauskas Kultūras centrā skatāma populārā un skatītāju mīlētā aktiera Ģirta Ķestera 60 gadu dzimšanas dienas izrāde “Vīrietis, kurš gaida”. Aktiera jubilejas izrāde ir jautrs un aizkustinošs stāsts par vīrieti, kuram gadās piedzīvojums, kurš liek pārvērtēt savu dzīvi. Parevidēt dzīves “skapi”, lai pielaikotu, kurš kostīmiņš vēl der, bet kurš jau ir par mazu. Tas ir laiks pārvērtēt savas bijušās, esošās un nākotnes attiecības. Tas varētu būt arī stāsts par aktieri Ģirtu Ķesteri. Bet varbūt arī nē. Bet tas noteikti ir stāsts par attiecībām – par vēlmi mīlēt un tikt mīlētam! Izrādēs uz skatuves Ģirtam Ķesterim pievienosies viņa skatuves kolēģes Lelde Dreimane vai Ērika Eglija-Grāvele. (Biļetes – “Biļešu Paradīzes” kasēs)

23. martā plkst. 16:00 jau astoto reizi Bauskas Kultūras centrā sabrauks kolektīvi no visas Latvijas, lai piedalītos konkursā – sadejošanā “Bigas krūze 2024”. Šogad dejas priekā un meistarībā dalīsies vidējās paaudzes deju kolektīvi. (Ieeja bez maksas)

24. martā plkst. 15.00 Bauskas Kultūras centrā ar savu jauno soloprogrammu “Es mīlu tevi tā” uzstāsies dziedātājs Dzintars Čīča. Kopā ar solistu koncertēs pianista Anatolija Livčas instrumentālais trio. Jaunajā programmā mūziķis apkopojis savas mīļākās dziesmas, kas stāsta par atzīšanos mīlestībā. Koncertā skanēs gan paša Dzintara repertuāra mīlestības dziesmas, gan solista mīļākās mīlas dziesmas no latviešu zelta estrādes. Saldajā ēdienā, protams, klausītājiem tiks veltīti arī Dzintara Čīčas mūžīgie hiti – “Likteņlīnijas”, “Tu esi vasarā” un čigānu romances. (Biļetes – “Biļešu Paradīzes” kasēs)

Kopīgi pieminot 1949. gadā deportētos Latvijas iedzīvotājus un komunistiskā genocīda 75. gadadienu, 25. martā plkst. 18:00 pie represēto piemiņas ansambļa Brīvības bulvārī tiks aizvadīts piemiņas brīdis. Pasākumā piedalās aktieris Jēkabs Reinis un čellists Tomass Ančs.

31. martā no plkst. 11:00 visi interesenti tiks gaidīti uz GARAUŠU LĪKSMĪBĀM Bauskas Kultūras centra urbānajā pagalmā (Kalna iela 18), kur koši svinēsim Lieldienas kopā ar garaušiem un radošu pavasara meistarklasi. Plkst. 14:30 pagalma viesi tiks aicināti pulcēties Bauskas Kultūras centra zālē, lai piedalītos Zīmējumu teātra izrādē, kurā kopā ar auditoriju improvizēs trīs dažādu profesiju mākslinieki – gleznotāja Ingrīda Ivane, mūziķis Aleksejs Bahirs un improvizators Varis Klausītājs. Izrādes noslēgumā skatītājiem būs iespēja pašiem iemēģināt roku zīmēšanā, papildinot kopīgi radīto attēlu. (Ieeja bez maksas)

Aicinām ņemt vērā, ka pasākumu plānā un saturā var tikt veiktas izmaiņas! Aktualitātēm un jaunumiem aicinām sekot līdzi Bauskas Kultūras centra sociālās platformas “Facebook” lapā un “Instagram” profilā, kā arī tīmekļvietnē www.kultura.bauska.lv. Lai ziņas par gaidāmajām kultūras norisēm nepazustu sociālo tīklu lentās vai avīžu lappusēs, piedāvājam reģistrēties arī Bauskas Kultūras centra jaunumu vēstulei: ŠEIT

Pasākumu apmeklētāji var tikt fotografēti un/vai filmēti. Fotogrāfijas un audiovizuālais saturs var tikt atspoguļots presē, sociālajos tīklos un citos Bauskas Kultūras centra publicitātes materiālos nākotnē.

Ziņa publicēta 2024. gada 28. februārī

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*