Pavasarim mostoties “SenBiguļi” aicina uz koncertu “Viens ar otru”

Foto: Lelde Feldmane-Zajarska

Bauskas Kultūras centrā 14. martā plkst. 18.00 notiks ikgadējais latviešu tautas deju koncerts “Viens ar otru”, kurā piedalīsies senioru deju kolektīvs (SDK) “SenBiguļi” un viņu draugi.

Sadancis “Viens ar otru” šogad pulcēs deju kolektīvus, kuri kopīgi izdejos daļu Zemgales novada deju svētku repertuāru un daļu citu deju, kas pašiem kolektīviem tuvas un mīļas, informē senioru deju kolektīva “SenBiguļi” vadītāja Santa Zemīte.

Šogad koncertā uzstāsies Stopiņu novada SDK “Ulenbroks”,  Rundāles novada SDK “Šurpu turpu”, Valles pagasta SDK “SenValle”, Lielplatones pagasta SDK “Mārtiņš”, Carnikavas kultūras nama SDK “Tacis”, Ventspils Kultūras centra SDK “SenKurzeme”, kā arī Grenctāles kultūras nama deju kopa “Rota” un Bauskas Kultūras centra SDK  “SenBiguļi”. “Sadraudzības koncertus “SenBiguļi” organizē jau sešus gadus, pulcējot vairākus senioru deju kolektīvus no dažādiem Latvijas reģioniem,” piebilst Santa Zemīte.

Galvenais koncerta uzdevums šogad ir koncentrēties tieši uz Zemgales novada deju svētku “Dievs. Daba. Darbs” programmu, jo tas ir liels un nozīmīgs deju notikums visiem dejotājiem.  6. jūnijā Jelgavā šis skaistais notikums pulcēs teju simts deju kopas, kas jau no pagājušā gada intensīvi gatavojas un tiekas kopīgos sadančos, lai lielajā vasaras deju notikumā kopīgi vienotos dejā un parādītu skatītājiem labāko deju sniegumu.

Caur Annas Brigaderes veidoto triloģijas tēmu – latvieša svēto trīsvienību “Dievs. Daba. Darbs.” – dejotāji centīsies sajust latviskās, vispārcilvēciskās vērtības un nodot šo noskaņu skatītājiem, veicinot trīs vērtību un to procesu apzināšanos, lai ikviens veidotos par cilvēku, kurš apzinās savas saknes un brīvi un stipri stāv uz zemes.

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*