Populārā stand-up komēdija “Tāda es esmu” ar Zani Daudziņu arī Bauskā

Šī gada oktobrī uz skatuves atgriežas populārā stand-up komēdija „Tāda es esmu”– komiski nopietns mēģinājums celt latviešu sievietes pašapziņu. Galveno lomu izrādē attēlos aktrise Zane Daudziņa, uzdodot skatītājiem jautājumu – vai ir kāda ķermeņa daļa, ar ko jūs pats esat apmierināts. Vēlamā atbilde – tai būtu jābūt galvai. 19. oktobrī plkst. 19:00 izrāde notiks arī Bauskas Kultūras centrā.

Ja Holivudas “Bārbija” (kinokomēdija “Bārbija” (2023) režisore Grēta Gērviga) piedzīvo eksistenciālo krīzi dēļ celulīta un plakanajām pēdām, ko grūti ielikt smalkajās kurpītēs, tad Izrāžu apvienības “Pannas Teātris” izrāde “Tāda es esmu” ar Zani Daudziņu galvenajā lomā ir absolūti atklāts latviešu sievietes miesas stāsts, kurā tiek veikta pilnīga ķermeņa inventarizācija un apkopota intīmo zonu bilance:

  • Vai dibens nav par lielu un krūtis par mazu?
  • Vai esi bijusi laba meitene, neesi par daudz ēdusi un par ilgu skatījusies televizoru?
  • Skūt vai epilēt?
  • Masēt ar medu vai karstajiem akmeņiem?
  • Botulīns vai jau skalpelis?
  • Bet varbūt vienkārši pierīties, jo tāpat neviens tevi nemīl?

Lielu daļu ikdienas enerģijas sievietes patērē sava ārējā tēla radīšanai un saglabāšanai. Noņemoties ar ārējiem parametriem, sieviete aizmirst savu patieso vērtību, kas ne vienmēr slēpjas jaunā smaržu pudelītē, krūšu palielināšanas operācijā vai šikā dizainera somiņā. Ja sabiedrība to padara par galveno sievietes dzīvē, vai nevar pienākt situācija, kad gribēsim veikt plastisko operāciju Brīvības pieminekļa Mildai? Ja tā ieskatās, viņa arī nav nekāda perfektā.

Savukārt, vīriešiem izrādes veidotāji atgādina – par mazāku naudu ikviens vīrietis varētu dabūt vairāk, ja no savas sievietes nepieprasītu to, kā viņai nav.

Sieviete ir labākais, kas Latvijā ir. To izrādē atgādinās aktrise Zane Daudziņa, režisors Juris Rijnieks, dramaturģe Aiva Birbele un izrāžu apvienības “Pannas Teātris” komanda.

Biļetes cena – 18, 20 un 25 eiro. Biļetes iespējams iegādāties visās “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē: ŠEIT

Pasākumu organizē: Izrāžu apvienība “Pannas Teātris”

Ziņa publicēta 2023. gada 28. augustā

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*