Riharda Čerkovska stāvizrāde “Patiesība par bērnu audzināšanu” arī Bauskā

9. februārī plkst. 19:00 Bauskas Kultūras centrā notiks komiķa Riharda Čerkovska stāvizrāde “Patiesība par bērnu audzinšānu”. Šī ir komiķa piektā stāvizrāde, kurā autors runās par visu, kas saistīts par un ap bērnu audzināšanu.

“Esmu gatavs atklāt bērnu audzināšanas aizkulises, par kurām klusē daudzi vecāki, man nesaprotamu iemeslu dēļ! Pēdējos trīs gadus esmu pavadījis “ieslodzījumā” ar saviem bērniem, un vienu brīdi man likās, ka es sajukšu prātā… Mājās mūžīga nekārtība, troksnis, strīdi… Jā, protams, ir arī skaisti mirkļi, piemēram, kad bērni aizbrauc paciemoties pie vecvecākiem,” izrādē apskatīto tēmu loku ieskicē tās autors Rihards.

Rakstnieks un komiķis Rihards Čerkovskis nāk klajā ar savu 5 stāvizrādi. Šoreiz tā būs par bērnu audzināšanu, bērnības traumām, dzīvi laukos, par iluzioru laimes sajūtu, ko internetā bieži rada jaunās māmiņas, par izglītības sistēmu un visu, kas saistīts par un ap bērnu audzināšanu.

Izrādes mērķis ir sapulcināt kopā vecākus, kas arī saskaras ar grūtībām bērnu audzināšanā, lai kopīgi viens otru atbalstītu un iedrošinātu piedzīvot “gaišāku nākotni”. Kā arī uz izrādi tiek aicināti visi tie, kas vēl nav kļuvuši par jaunajiem vecākiem, šī izrāde viņiem var būt laba kontracepcija vai viela pārdomām. Ieeja pasākumā no 18 gadu vecuma.

Biļetes uz pasākumu iespējams iegādāties tikai tiešsaistē – platformā www.bezrindas.lv: ŠEIT

Pasākumu organizē: SIA Riharda Čerkovska aģentūra

Ziņa publicēta 2023. gada 22. decembrī

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*