Septembrī Bauskas Kultūras centrā apmeklē

Septembra briedumu sāksim, atklājot Bauskas Kultūras centra iekštelpu koncertsezonu ar Raimonda Paula un Paulas Saijas koncertu “Pauls un Paula. Jauns vārds”, taču mēnesi noslēgsim labāko Latvijas komiķu kompānijā. Kas vēl šomēnes sagaidāms mūsu namā? Lasi apkopojumā!

10. septembrī plkst. 17:00 Bauskas Rātslaukumā notiks tradicionālais “Zemgales Dižtirgus”.

10. septembrī no plkst. 20:00 līdz 24:00 pilsētas iedzīvotāji un tūristi jau otro reizi tiek aicināti uz “CIERI” – nesteidzīgu pastaigu Bauskas vecpilsētā. Šogad gaismu un klausāmstāstu sinerģijā tiks iepazīti cilvēki, kuru dzīvesgājums kādā mirklī bijis saistīts ar Bauskas namiem.

11. septembrī plkst. 17:00 ar komponista Raimonda Paula un dziedātājas Paulas Saijas koncertu “Pauls un Paula. Jauns vārds” tiks atklāta Bauskas Kultūras centra iekštelpu koncertu sezona. (Biļetes – “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē, 20 un 25 EUR)

23. septembrī plkst. 10:00 Bauskas Centrālā bibliotēka visus grāmatu draugus gaidīs uz Grāmatu svētkiem Bauskā.

24. septembrī plkst. 16:00 uz rudens balli kopā ar muzikantu Albīnu Baļčūnu tiek aicināti Bauskas seniori. Tālrunis galdiņu rezervācijai – 63923291.

25. septembrī plkst. 16:00 Bauskas Tautas teātra trupa skatītāju vērtējumam nodos izrādi “Meklējiet sievieti”.

28. septembrī plkst. 20:00 ar stand-up komēdiju “Neatšķaidīts” savas ikgadējās tūres auto apvienības “Comedy Latvia” dalībnieki piestās arī Bauskas Kultūras centrā. Ar savu jaunāko materiālu smīdinās Latvija spilgtākie komiķi – Rūdolfs Kugrēns, Jānis Kreičmanis, Kalvis Troska, Aleksandrs Guzenko, Kaspars Žilins un Jack Everitt (ENG). Par veterānu iesildīšanu parūpēsies jaunākais apvienības biedrs Kārlis Strautiņš. (Biļetes – www.bezrindas.lv, 15 EUR)

No 5. līdz 30. septembrim Bauskas Kultūras centra Izstāžu zālē skatāma foto izstāde “Zemgaļu un sēļu zeme”. Taču pirmā stāva foajē joprojām iespējams aplūkot gleznošanas studijas “Meistars Gothards” izstādi “Ziedi un jūra”. Izstādes bez maksas apskatāmas Bauskas Kultūras centra klientu apkalpošanas centra darba laikā vai pirms pasākumiem.

Aktualitātēm un jaunumiem par norisēm Bauskas Kultūras centrā aicinām sekot līdzi ierakstiem sociālās platformas “Facebook” lapā, “Instagram” profilā, kā arī mājaslapā www.kultura.bauska.lv.

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*