• Afiša
  • %s
  • Svētku laikā jaunākie baušķenieki tiek gaidīti uz bērnu pasākumiem

Svētku laikā jaunākie baušķenieki tiek gaidīti uz bērnu pasākumiem

Gaidot šī gada Ziemassvētkus, īpaša satikšanās pastkarte, lai kādā no trim norisēm pamātu pašam Ziemassvētku vecītim, mazākajiem baušķeniekiem tiek sūtīta no tālā Ziemeļpola, piedāvājot apmeklēt kādu no trim teātra izrādēm.

16. decembrī plkst. 18:00 muzikālā izrādē “Kā kļūt par Ziemassvētku vecīša palīgu!” animācijas filmas “Ķepu patruļa” suņuki Čeizs un Skaja parādīs Bembijam un bērniem, kā kļūt par Ziemassvētku vecīša lielo palīgu.

17. decembrī plkst. 18:00 ar izrādi “Mazā elfiņa pirmie Ziemassvētki” Bauskā viesosies Liepājas Leļļu teātris, lai kopā ar mazajiem pilsētniekiem izglābtu gaidāmos svētkus.

19. decembrī plkst. 12:00 apvienība “Teātris un ES” aicinās uz Ziemassvētku izrādi bērniem un vecākiem “Kurš ir Ziemassvētku vecītis?”, lai atklātu, kāpēc Ziemeļbrieža kaimiņš Pingvīns, tuvojoties svētkiem, kļuvis pavisam skaļš un nemierīgs.

Ieejas biļetes cena uz katru norisi – 4 eiro. Ieejas biļetes iespējams iegādāties visās “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē. Atgādinām, ka Bauskas Kultūras centra biļešu kase atsākusi strādāt ierastajā darba laikā.

Apmeklējot pasākumu, vecākiem jāuzrāda Covid-19 sertifikāts, kurš apliecina, ka apmeklētājs ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojis Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā. Bērniem līdz 12 gadu vecumam nav nepieciešams uzrādīt pārslimošanas sertifiktātu vai Covid-19 testa rezultātu. Bērniem, kuri vecāki par 12 gadiem, jāuzrāda Covid-19 vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sertifikāts, vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīvu skrīninga testu, kas veikts izglītības procesa ietvaros. Apmeklējot pasākumu, visiem obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, personalizēta biļete un, sākot no 12 gadu vecuma, derīgs sertifikāts. Norises laikā apmeklētājiem jālieto mutes un deguna aizsegs. 

No 14. decembra līdz 7. janvārim Bauskā deklarētie pirmsskolas vecuma bērni Bauskas Kultūras centrā varēs saņemt arī ikgadējās saldumu paciņas.

Lielisks laiks, lai mazais pilsētnieks izņemtu paciņu, noteikti ir apmeklējot kādu no iepriekš minētajām izrādēm. Citās dienās saldo sveicienu Bauskas Kultūras centrā būs iespēja saņemt katru darba dienu no 09:00 līdz 18:00 un sestdienās no 10:00 līdz 14:00, uzrādot bērna dzimšanas apliecību, pasi vai ID karti.

Vecākiem, kuriem nav iespēja uzrādīt sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu, saldumu paciņas iespējams saņemt Bauskas Kultūras centra izsniegšanas punktā, pie ieejas zvanot uz tālruni 63923291 un līdzi ņemot bērna dzimšanas apliecību, ID karti vai pasi.

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*