• Afiša
  • %s
  • Oktobrī Bauskas Kultūras centrā demonstrēs daudzsēriju filmu “Emīlija. Latvijas preses karaliene”

Oktobrī Bauskas Kultūras centrā demonstrēs daudzsēriju filmu “Emīlija. Latvijas preses karaliene”

Ņemot vērā valdības lēmumu no 21. oktobra līdz 14. novembrim ieviest stingrākus pulcēšanās ierobežojumus Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai, filmas “Emīlija. Latvijas preses karaliene” 5. un 6. sērijas seanss tiek pārcelts uz nenoteiktu laiku. Visas iepriekš iegādātās biļetes būs derīgas uz seansu jaunajā datumā.

Trīs oktobra svētdienu rītos – 10., 17. un 24. oktobrī – Bauskas Kultūras centrā tiks piedāvāta iespēja noskatīties vēsturisko daudzsēriju filmu “Emīlija. Latvijas preses karaliene”. Katrā filmas demonstrēšanas reizē būs skatāmas divas no sešām filmas sērijām – 10. oktobrī 1. un 2. sērija, 17. oktobrī 3. un 4. sērija, bet 24. oktobrī 5. un 6. sērija. Seansu sākums plkst. 11:00.

Filma, kas saukta arī par vienu no lielākajiem šī gada notikumiem Latvijas kultūrā, ir Latvijas vēsturē bagātākās sievietes un izdevējas Emīlijas Benjamiņas dzīvesstāsts, sākot no 1924. gada, kad viņa nolemj kopā ar vīru Antonu Benjamiņu izdot ilustrēto izdevumu “Atpūta”, kas kļūst par vienu no populārākajiem dzīvesstila izdevumiem Latvijā.

Filmas režisori: Andis Mizišs, Kristīne Želve, Dāvis Sīmanis, Gints Grūbe.

Lomās: Guna Zariņa, Juris Bartkevičs, Raimonds Celms, Enzo Leonardo Borneo, Sandis Runge, Baiba Broka, Ligita Dēvica, Inga Tropa–Fišere, Uva Segliņa, Artūrs Skrastiņš, Lauris Dzelzītis, Uldis Anže, Dainis Gaidelis, Arnolds Osis, Jēkabs Reinis, Edgars Ozoliņš, Gatis Maliks, Anta Aizupe.

Biļetes cena uz vienu seansu – 4 eiro. Biļetes iespējams iegādāties visās “Biļešu Paradīze” tirdzniecības vietās un tiešsaistē.

Aicinām ņemt vērā, ka norises iespējams apmeklēt tikai ar sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Šis noteikums attiecas arī uz bērniem. Pie pasākuma ieejas, līdz ar zaļo sertifikātu, būs jāuzrāda arī personu apliecinošs dokuments (ID karte vai pase).

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*