Ziemassvētku laikā pie baušķeniekiem ceļos četras kultūras norišu pastkartes

Decembrī Bauskas iedzīvotājiem tiks sūtītas četras pastkartes jeb kultūras norises, kurās atrast un iedzīvināt savu Ziemassvētku stāstu. Lai arī jau otro reizi gada gaidītākos svētkus būs jāaizvada nedaudz citādāk, šogad Bauskas Kultūras centrs tos aicina pavadīt, piedaloties iedzīvotāju un iestāžu veidotā gaismas parādē “Laisma”, baudot vides noformējumu “Mirdzošā simfonija kokiem” Korfa dārzā, kā arī apmeklējot kādu no svētku koncertiem vai bērnu pasākumiem.

Pirmo norišu pastkarti veidos divi atšķirīgi svētku noskaņas koncerti. 12. decembrī plkst. 17:00 stāstus par bērnību, mīlestību, draudzību un citām tēmām koncertā “12 stāsti ziemas vakaram” Bauskas Kultūras centrā izdziedās Aija Andrejeva un Jānis Aišpurs, bet 28. decembrī plkst. 19:00 ar koncertprogrammu “Kad blakus silta sirds” klausītājus priecēs grupa “Galaktika”. Koncertu biļetes iespējams iegādāties visās “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē: https://ej.uz/BauskasKC. Koncertus iespējams apmeklēt tikai ar sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Šis noteikums attiecas arī uz bērniem.

Otrās pastkartes radīšanā aicinām iesaistīties visus pilsētas iedzīvotājus un iestādes, izgreznojot savu namu fasādes, logu rūtis vai balkonus un piedaloties gaismas parādē “Laisma”. Savu dalību akcijai iespējams pieteikt līdz 8. decembrim, aizpildot pieteikuma anketu: https://ej.uz/LAISMA-pieteikums

Apkopotā gaismas parādes “Laisma” karte staigātājiem elektroniski būs pieejama no 13. decembra Bauskas Kultūras centra sociālo tīklu platformās un tīmekļvietnē: https://kultura.bauska.lv/. Gaismas parādes uzvarētājs balvā saņems dāvanu karti 150 eiro vērtībā no tirdzniecības centra “Līga”. Uzvarētājs divās kategorijās – iedzīvotājs un iestāde – tiks noteikts publiskā balsojumā Bauskas Kultūras centra sociālās platformas “Facebook” lapā, kur par savu favorītu būs iespējams balsot līdz 2. janvārim.

Trešo pastkarti mazākajiem pilsētniekiem no tālā Ziemeļpola sūtīs pats Ziemassvētku vecītis.

16. decembrī plkst. 18:00 notiks muzikālā izrāde “Kā kļūt par Ziemassvētku vecīša palīgu!”, 17. decembrī plkst. 18:00 ar izrādi “Mazā elfiņa pirmie Ziemassvētki” Bauskā viesosies Liepājas Leļļu teātris, taču 19. decembrī plkst. 12:00 apvienība “Teātris un ES” aicinās uz Ziemassvētku izrādi bērniem un vecākiem “Kurš ir Ziemassvētku vecītis?”. Ieejas biļetes uz norisēm iespējams iegādāties visās “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē: https://ej.uz/BauskasKC. Lūdzam ņemt vērā, ka bērnu vecākiem pie pasākuma ieejas būs jāuzrāda sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts un personu apliecinošs dokuments (ID karte vai pase).

No 14. decembra līdz 7. janvārim Bauskā deklarētie pirmsskolas vecuma bērni Bauskas Kultūras centrā varēs saņemt arī ikgadējās saldumu paciņas. Lielisks laiks, lai mazais pilsētnieks saņemtu paciņu, noteikti ir apmeklējot kādu no iepriekš minētajām izrādēm. Citās dienās saldo sveicienu Bauskas Kultūras centrā būs iespēja saņemt katru darba dienu no 09:00 līdz 18:00, sestdienās no 10:00 līdz 14:00, uzrādot bērna dzimšanas apliecību, pasi vai ID karti.

Vecākiem, kuriem nav iespēja uzrādīt sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu, saldumu paciņas iespējams saņemt Bauskas Kultūras centra izsniegšanas punktā, pie ieejas zvanot uz tālruni 63923291 un līdzi ņemot bērna dzimšanas apliecību, ID karti vai pasi.

Ceturtās pastkartes mirdzumu no 20. decembra līdz pat 2. janvārim ar īpašām gaismas šūpolēm un spoguļbumbu dejām ikvienam baušķeniekam būs iespēja piedzīvot Korfa dārza teritorijā, kur tiks iekārtots vides noformējums “Mirdzošā simfonija kokiem”.

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*