Zinību dienā Bauskas Rātslaukumā notiks Būū un Avéi koncerti

Lai kopīgi iezvanītu pirmās skolas dienas zvanus, 1. septembrī Bauskas novada skolēni un citi interesenti tiek ielūgti uz Zinību dienas svētkiem Bauskas Rātslaukumā. Šogad svētku muzikālo programmu veidos divi koncerti – plkst. 12:40 ar koncertu sanākušos priecēs Avéi, bet plkst. 14:00 uz svētku skatuves kāps Būū.

Pirmās skolas dienas svinības Bauskas Rātslaukumā sāksies jau no plkst. 12:00, kad skolēni varēs nodoties dažādām izklaides iespējām, ko piedāvās izbraukuma atrakciju parks “Activepark”. Apmeklētājiem būs iespēja izlēkāties piepūšamajās atrakcijās, sacensties drifta kartingu trasē, izbraukt ar mini BMX velosipēdiem, virpuļot orbitronos un pārbaudīt savu precizitāti loka šaušanā. Atrakcijas Bauskas vecpilsētas centrālajā laukumā darbosies līdz pat plkst. 16:00.

No plkst. 12:00 uz radošu darbošanos gaidīs Bauskas Bērnu un jauniešu centrs, piedāvājot apmeklētājiem piedalīties dažādās radošajās darbnīcās.

Plkst. 12:40 ar koncertu sanākušos priecēs latviešu jaunā dziedātāja un dziesmu līdzautore Avéi, kas tikai šī gada sākumā iesāka savu ceļu mūzikā. 2022. gadā Avéi piedalījās nometnē “RIGaLIVE”, kas bija kā milzīgs atspēriens un iedrošinājums radīt pašai savu mūziku. Pēc nometnes tika radīta dziesma “Let me go”, ar kuru dziedātāja ļoti veiksmīgi debitēja šī gada konkursā “Supernova”, iegūstot 5. vietu. Šobrīd dziedātāja strādā pie sava debijas albuma, kuru straumēšanas platformās dzirdēsim jau rudenī. Ar albumu iepazīsim Avéi tēla rašanos – no tā domas līdz tēla saskarsmei ar realitāti.

Plkst. 14:00 uz svētku skatuves kāps dziedātāja, mūzikas un vārdu autore, kā arī producente Būū. Būū koncertprogramma veidota tā, lai skatītājs pēc koncerta justos piepildīts ar pozitīvu enerģiju. Nav noslēpums, ka Būū ar savu vieglumu un gaišo trakumu spēj piecelt publiku kājās, tādēļ programmas laikā skatītājs var iztrakoties, dziedāt līdzi un būt viņš pats.

2021. gada novembrī mūziķe izdeva savu debijas albumu “Albūūms” un 2023. gada martā EP “Melnā Maģija”, kuros māksliniece caur savu pieredzi runā par vienlīdzību, emocionālā intelekta attīstību, pašrūpēm, empātiju un citiem sociāli nozīmīgiem tematiem. 2022. gada februārī Būū saņēma divas Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta Mikrofons” statuetes nominācijās “Debija” un “Dziesma”. Šī gada maijā tika izdots Būū vasaras hits – “Viņa lielās” un jūlijā, kopā ar mūziķi I MEAN LOVE, tika izdots singls – “Taurenīt?”. Jūlijā, kopā ar savu kolektīvu, Būū bija tas gods iesildīt grupas “Prāta Vētra” koncerttūres “Gads bez kalendāra” kulminācijas koncertu Liepājā.

Zinību dienas svētkos Bauskā Būū uzstāsies kopā ar savu grupu – bundzinieku Artūru Strautmani un basģitāristu Tomu Valmieru.

Ieeja koncertā un dalība atrakcijās ir bez maksas.

Informējam, ka sakarā ar Zinību dienas svinībām Bauskas vecpilsētā 1. septembrī būs noteikti satiksmes ierobežojumi. No plkst. 09:00 līdz plkst. 17:00 Pasta iela būs slēgta posmā no Plūdoņa ielas līdz Rīgas ielai, bet Rīgas iela būs slēgta posmā no Saules ielas līdz Kalna ielai. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Vēršam uzmanību, ka pasākuma apmeklētāji var tikt fotografēti un/vai filmēti. Fotogrāfijas un audiovizuālais saturs var tikt atspoguļots presē, sociālajos tīklos un citos publicitātes materiālos nākotnē.

Ziņa publicēta 2023. gada 21. augustā

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*