Martā Bauskas Kultūras centrā apmeklē

Sveicot pirmos pavasara pumpurus, martā smejies kopā ar latviešu komiķiem, ļaujies sievišķības maigumam vai kļūsti par kultūras ceļabiedru jaunākajam pilsētniekam, dodoties uz sirsnīgu Liepājas Leļļu teātra izrādi.

5. martā plkst. 16:00 uz lielā ekrāna tiks demonstrēta režisores Daces Pūces spēlfilma “Bedre” par desmitgadīgā Markusa izaicinājumu pielāgoties jaunajai dzīvei laukos pie omes, kad pēc incidenta ar kaimiņu meiteni Emīliju ciemata iedzīvotāji uz puiku sāk lūkoties ar neiecietību un aizdomām. (Biļetes – “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē, 4 EUR)

12. martā plkst. 19:00 smieklu un komēdijas piepildītu skatu uz pasauli stāvizrādē “Tagad” piedāvās komiķis Rūdolfs Kugrēns. Humoristisko vakaru iesildīs komiķis Kalvis Troska. (Biļetes – bezrindas.lv, 15 EUR)

13. martā plkst. 16:00 uz pavasarīgu un sievišķīgu koncertu “Mirdzot rokassprādzēm” gaidīs aktrise un dziedātāja Zane Dombrovska un teātra cilvēks mūzikā Dita Lūriņa. Satiksimies noskaņu pilnās dziesmas, slēgsim sirdis un ausis ar dzejas atslēgām, ceļosim latviešu mūzikā, brīvi un plaši savienojot vienā programmā J. Kulakova, K. Lāča, Im. Kalniņa, J. Lūsēna un arī Zanes Dombrovskas daiļradi. (Biļetes – “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē, 10 un 12 EUR)

19. martā plkst. 12:00 notiks Liepājas Leļļu teātra viesizrāde “Harolds un Pīle” – patiess stāsts ar laimīgām beigām. (Biļetes – “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē, 5 EUR)

25. martā plkst. 16:30 atceres brīdī pie Represēto piemiņas ansambļa Brīvības bulvārī pieminēsim 1949. gada deportāciju upurus.

Atgādinām, ka ieeja iekštelpu pasākumos joprojām ir tikai ar derīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Lai pārbaudītu sertifikāta atbilstību, pie pasākuma ieejas nepieciešams uzrādīt arī personu apliecinošu dokumentu. Norišu laikā apmeklētājiem jālieto medicīniskā sejas maska vai FFP2 respirators.

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*