Februāris Bauskas Kultūras centrā / 2024

Gada īsākais mēnesis Bauskas Kultūras centrā tiks aizvadīts ar daudzveidīgu pasākumu programmu. Nama apmeklētājiem būs iespēja izbaudīt ne tikai amatiermākslas daudzveidību, Liepājas Leļļu teātra viesizrādi un dažādus muzikālus koncertus, bet arī izsmieties kopā ar komiķi Rihardu Čerkovski un apmeklēt kino otrdienas, kad notiks filmas “Pastkarte no Romas” un daudzsēriju komēdijas “Pansija pilī” seansi. Vairāk par februāra pasākumiem lasi apkopojumā!

3. februārī plkst. 18:00 Bauskas Kultūras centrā notiks ikgadējais jauniešu tautas deju kolektīvu koncerts “Divi, divi, kas tie divi”, kad savus deju draugus Bauskā uzņem tautas deju ansamblis “Jandāls”. Šogad dejotpriekā ar skatītājiem dalīsies kolektīvi no Rīgas, Mārupes, Jūrmalas, Preiļiem, Tīnūžiem un Bauskas. (Ieeja bez maksas)

6. februārī plkst. 19:00 Bauskas Kultūras centrā interesenti tiek aicināti uz režisores Elzas Gaujas filmas “Pastkarte no Romas” seansu. Filmas galvenajā lomā – Jānis Jarāns un Indra Burkovska. Filma vēsta par pensionētu pastnieku pāri, kuriem beidzot ir izdevies izstrādāt perfektu plānu, lai loterijā vinnētu ceļojumu uz Romu, tomēr tam ceļā stājas Alvīnes strauji progresējošais atmiņas zudums. (Biļetes – 3 eiro “Biļešu Paradīzes” kasēs un tiešsaistē)

9. februārī plkst. 19:00 ar stāvizrādi “Patiesība par bērnu audzināšanu” Bauskas Kultūras centrā viesosies komiķis Rihards Čerkovskis. Šī ir komiķa piektā stāvizrāde, kurā autors runās par visu, kas saistīts par un ap bērnu audzināšanu. (Biļetes – 12 eiro www.bezrindas.lv)

10. februārī plkst. 18:00 uz tautas deju koncertu “Mūžam jaunās sirdis” Bauskas Kultūras centrā aicinās astoņi vidējās paaudzes deju kolektīvi. Koncertā uzstāsies norises organizatori vidējās paaudzes deju kolektīvs “Mēmele” un viņu deju draugi no Carnikavas, Ķeguma, Ogres, Ropažiem, Priekules, Baložiem un Bauskas. (Ieeja bez maksas)

13. februārī plkst. 19:00 uz Bauskas Kultūras centra lielā ekrāna tiks demonstrēta daudzsēriju filmas “Pansija pilī” 1. un 2. sērija. Katras sērijas garums – 55 minūtes. Ir pagājuši vairāki gadi, kopš jaundibinātā Latvijas valsts literātam Viktoram Eglītim piešķīrusi Inciema pusmuižu par nopelniem valsts labā, taču īpašums ir galīgi nolaists un nedzīvojams. Kad par spīti pirmajam pārsteigumam Eglīši nolemj muižu atjaunot un plašajās telpās ierīkot pansiju inteliģentiem ļaudīm, seko aizraujošu, komisku un romantisku notikumu virkne, kur visneparastākajos veidos krustojas pilsētas viesu, apkārtnes iedzīvotāju, muižas kalpu un latviešu kultūras dižgaru likteņi. (Biļetes – 3 eiro “Biļešu Paradīzes” kasēs un tiešsaistē)

Turpinot aizvadītā gada nogalē iesākto koncertsēriju, Latvijas spilgtākā un titulētākā kantrimūzikas grupa “Sestā Jūdze” 16. februārī plkst. 19:00 aicina savas daiļrades cienītājus uz sirsnīgu un muzikālu tikšanos Bauskas Kultūras centrā. Koncerts “Dziedi mani uz mājām” iecerēts kā viens no pērn izdotā dziesmu albuma “Latvieši” prezentācijas pasākumiem, taču mūziķi sola pasākuma apmeklētājus priecēt ne tikai ar jaunajām melodijām – gada romantiskākajā mēnesī, kad domas pamazām vēršas pavasara virzienā, arī koncerta repertuārs tiks kuplināts ar dvēseles jūtīgākās stīgas patīkami karinošām mīlas balādēm, kas joprojām ir un paliek “Sestās Jūdzes” neatkārtojamā “firmas zīme”. (Biļetes – “Biļešu Paradīzes” kasēs un tiešsaistē)

20. februārī plkst. 19:00 turpināsies daudzsēriju filmas “Pansija pilī” izrādīšana, piedāvājot noskatīties kinodarba 3. un 4. sēriju. Katras sērijas garums – 55 minūtes. (Biļetes – 3 eiro “Biļešu Paradīzes” kasēs un tiešsaistē)

22. februārī plkst. 18:30 Liepājas Leļļu teātris aicina uz viesizrādi “Sniega Karaliene” (režisore Laila Kirmuška), kas būs pasaka par draudzību un mīlestību. Cik viegli būt draugam un kādu no sirds mīlēt? Vai viegli draudzību nosargāt? Patiesa draudzība un mīlestība uzliek daudz pārbaudījumu, to atklāj pasaku meistara Hansa Kristiana Andersena  vēstītais  par Sniega karalieni, puisēnu Kaju un viņa draudzeni Gerdu. Bērnus vieno ārkārtīgi stipra un sirsnīga draudzība, tomēr Sniega karaliene to nolēmusi sašķelt. (Biļetes – “Biļešu Paradīzes” kasēs un tiešsaistē)

23. februārī plkst. 19:00 Bauskas Kultūras centrā gaidāma muzikāla pasaka izaugušiem “Olga un Lāči”. “Kad muzikālā zoodārza iemītniekiem klājas pavisam “izklaidīgi”, tiek pieaicināta talantīga dresētāja, kas sevi pierādījusi darbā ar dažādiem zvēriem un nezvēriem. Vai izdosies Lāčiem iemācīt dziedāt un spēlēt, vai viss ritēs patiesi gludi? Viss beigsies labi, jo tā taču ir pati dzīve!” saka grupas “Baltie lāči” solists Andris Baltacis, piebilstot – koncertos skanēs dziesmas gan no Olgas Rajeckas, gan “Balto lāču” repertuāra, gan kopdziesmas, gan arī jauni skaņdarbi. (Biļetes – “Biļešu Paradīzes” kasēs un tiešsaistē)

24. februārī plkst. 14:00 Bauskas Kultūras centrā izskanēs sirsnīgs senioru kora “Sarma” koncerts “Mīlestības jūra”. (Ieeja bez maksas)

27. februārī plkst. 19:00 skatīsimies noslēdzošās trīs daudzsēriju filmas “Pansija pilī” sērijas (5., 6. un 7. sērija). (Biļetes – 3 eiro “Biļešu Paradīzes” kasēs un tiešsaistē)

Vēl līdz 12. februārim Bauskas Kultūras centra foajē iespējams apskatīt izstādi “Uz gaismu”, kurā apvienojušās Bauskas Kultūras centra gleznošanas studijas “Meistars Gothards” un Rundāles pagasta “Baltās mājas gleznošanas studijas” dalībnieces. Izstāde bez maksas apskatāma Bauskas Kultūras centra biļešu kases darba laikā – katru darba dienu no 09:00 līdz 18:00, sestdienās no 10:00 līdz 14:00. Tāpat izstādes iespējams apmeklēt pirms vai pēc pasākumiem.

Aicinām ņemt vērā, ka pasākumu plānā un saturā var tikt veiktas izmaiņas! Aktualitātēm un jaunumiem aicinām sekot līdzi Bauskas Kultūras centra sociālās platformas “Facebook” lapā un “Instagram” profilā, kā arī tīmekļvietnē www.kultura.bauska.lv. Lai ziņas par gaidāmajām kultūras norisēm nepazustu sociālo tīklu lentās vai avīžu lappusēs, piedāvājam reģistrēties arī Bauskas Kultūras centra jaunumu vēstulei: ŠEIT

Pasākumu apmeklētāji var tikt fotografēti un/vai filmēti. Fotogrāfijas un audiovizuālais saturs var tikt atspoguļots presē, sociālajos tīklos un citos Bauskas Kultūras centra publicitātes materiālos nākotnē.

Ziņa publicēta 2024. gada 1. februārī

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*